MENU

Про росіян в Єгипті... Вони дійсно поводять себе як персонажі "Нашої раші". ФОТО

13000 10

Про росіян в Єгипті. Відпочивали у невеличкому готелі Шарма, де було багато арабів, жителів Росії та дуже мало українців. Отож мали можливість спостерігати за російськими туристами та переконатись у тому, що більшість з них дійсно поводять себе як комедійні персонажі із серіалу "Наша раша".

Деякі з цих відпочивальників так напивались увечері, що весь наступний день проводили біля басейну, не виїзджаючи до пляжу. Бармен з легкою іронією ставився до цих вірних друзів горілки та пива. Багато російських туристів носять символіку Росії, один хлопець, ми вже глузували, одну і ту ж футболку носив 6 днів. Хоча, може у нього їх декілька))

В готелі ми познайомились з порядною молодою парою з Кемеровської області. І всі наші стереотипи про росіян були розшатані, адже Олена та Сашко були не зазомбовані путінською пропагандою, підтримували Україну та прагнули миру на наших землях. Звісно, вони не дивились телевізор - мене це ні на грам не здивувало.

Слухаючи нашу розповідь про події на Донбасі, дивувались, адже нічого не знали і не могли довго повірити, що війна між нашими державами - це реальність. Обережно запитали нас, яка роль Америки у війні. Ми запропонували їм почитати кілька українських сайтів новин, щоб мали інформацію про перебіг подій. На питання, як вони ставляться до Путіна відповіли: "Ну он что-то вроде делает. Если бы у нас был выбор... Никакого другого кандидата, который мог бы посоревноваться с Путиным, у нас нет". Ці молоді люди з Новосибірську майже нічого не розуміли з української мови - це мене здивувало. Вони з дитячим зацікавленням запитували, що значить "травень", "буряк", "кавун" тощо. Є росіяни, які не знають української. Але це ж Новосибірськ, далечінь...

Nataliia Tsizhman


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости