MENU

У Житомирі тітушки напали на журналістку. Начальник поліції відмахнувся "я інтерв'ю не даю". ВІДЕО

2513 2

Подивіться на покидьків. Сьогодні тітушки, які рейдерять фабрику "Житомирські ласощі" напали на знімальну групу моєї колеги Оксани Трокоз. Міліція цьому ніяк не заважала. Коли ж Оксана запитала начальника поліції Житомирщини Рудика, як він може прокоментувати бездіяльність своїх підлеглих, той сказав, що журналістка заважає йому працювати. І порадив подзвонити на 102. Мерзотник, блін. Він там працює охоронцем, тітушок, напевне.

Згодом, Рудик передзвонив Оксані і порадив написати заяву в міліцію. Вибачатись відмовився. Сказав, що так відповів, бо не почув її запитання і попросив не публікувати відео.

Шановна Khatia Dekanoidze, я раджу вашому підлеглому Рудику написати рапорт, скласти повноваження і йти працювати в "Українське товариство глухих", якщо він робить вигляд, що не чує, коли до нього, як до правоохоронця звертаються по допомогу. Антон Геращенко сподіваємось від вас на оперативну реакцію, щоб цю проблему не довелося виносити на парламентський комітет свободи слова. Вікторія Сюмар, думаю, ця ситуація тебе зацікавить. Дякую всім за репост.

Поліція, кажете? На фабриці ЖЛ знімаємо, як представники одного власника воюють з тітушками іншого (тітушками, які безперешкодно потрапили на фабрику і разом з правоохоронцями гріються біля одного багаття). Одному з учасників конфлікту видається дивним, що ми знімаємо, він намагається вихопити у мене мікрофон і б’є по камері. Разом з Ihor Kostash йдемо до працівників міліції, які охороняють фабрику, просимо захистити нас від тітушок, які перешкоджають діяльності журналіста. Той посилає нас у прес-службу. Бачимо начальника поліції Рудика, намагаємося поскаржитись на бездіяльність правоохоронців, але той посилає нас на 102. Потім він підійшов і запитав, чи впізнаємо ми того тітушку, але перше враження вже склалося.UPD: Зателефонував особисто керівник ГУ Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, запитав, коли ми будемо готові написати заяву. Словом, покращення))

Опубліковано Oksana Trokoz 3 січня 2016 р.

Дмитро ГНАП


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости