MENU

Ар'єв на простому прикладі пояснив, чому українці не дружитимуть з росіянами

9954 8

Уявіть що біля вашої квартири завівся сусід-буян і алкоголік, хоча багатий, з впливом, зброєю і купою агресивної рідні. Вашу квартиру він давно бачить своєю, попри власну велику жилплощадь. Він давно і стратегічно хоче зайняти весь поверх.

Нахрєна, пояснити не може, але дуже прагне. Тут, раптом, у вас в родині починаються складнощі і раздрай. В цей час сусід користається вашою розгубленістю, окуповує кладовку, влаштовує пожежу на кухні і заселяє туди своїх озброєних диких гірських родичів, викрадає при цьому з кладовки і кухні все цінне, до чого може дотягнутися, підпалює інші кімнати, і поки ви бігаєте та все це гасите, розповідає сусідам з інших поверхів про те яка ви сука і хочете спалити весь будинок. А для переконливості пригощає усіх за рахунок вкрадених у вас коштів.

Вам, звісно, це набридає і ви даєте буяну в глаз у межах своїх можливостей, блокуєте дітей гір на кухні, щоб не лізли далі, якось доносите до офігевших сусідів правду про себе та цього придурка. Придурок відчуває що його почали дуже не любити не лише в будинку, а й значно далі, і це відбивається на його доходах. І тут він прямо з вашої кухні заявляє:

- Соседушка, давай дружить! Нам же ж делить-то нечего.

Ну а ви йому:

- Ну конечно, сосед! Ненависть - удел слабых.

І хай розселяється по всьому поверху, разом з дикими горцями.

Десь так?

Volodymyr Ariev


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости