MENU

Свідчення інженера з «МТС-Україна» підтвердили невинуватість Надії Савченко

2527 1

Інженер "МТС-Україна" Андрій Іванов

Свідчення інженера компанії «МТС-Україна» Андрія Іванова остаточно підтвердили невинуватість Надії Савченко, яка незаконно утримується у російській в'язниці. Про це написав у "Твіттері" один з адвокатів української льотчиці Марк Фейгін.

«Що стосується суду в Донецьку, то виступом українського інженера МТС остаточно доведено невинуватість Савченко», - написав він.
Проте, за словами захисника, її все одно засудять.

Марк Фейгін також зазначив, що український інженер, який споруджував і обслуговував вежі (базові станції стільникового зв'язку) у Луганській області, «на пальцях розклав брехню прокурорів».

«Фахівець МТС-Україна підтвердив її алібі. На момент загибелі журналістів вона вже була в полоні в Луганську», - додав інший адвокат Микола Полозов.

Проте судді відмовились залучити заключення фахівця, як раніше відмовлялись залучити інші докази її невинуватості.
Зазначимо, що сьогодні у процесі Надії Савченко виступають два важливі фахівці від захисту - щодо стільникового зв'язку і щодо відео.

Нагадаємо, що 19 січня до народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко, яка продовжує голодувати в російському СІЗО, викликали лікарів.

«Вийшов від Савченко з СІЗО-3. Були лікарі, їй прокапали глюкозу двічі, вона себе почуває краще. Передає всім привіт», - написав Фейгін.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости