MENU

У Києві представлять фотопроект про історію українського війська – від Київської Русі до сьогодення. ФОТО

4294 4

Радісна новина! Український інститут національної пам'яті представляє проект "Воїн. Історія українського війська", створений на основі моїх фотографій.

Світлини нашого з істориком  Миколою Балабаном фотопроекту "Воїн" стали основою проекту УІНП. У його межах створено комплект із 24 постерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення. Світлини супроводжуються інформацією про тип військової організації, чисельність і озброєння війська, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви відповідного періоду. Перший наклад у 10 тисяч комплектів буде передано до українських військових частин для підтримки інформаційно-пропагандистського забезпечення ЗСУ.

 

Презентація проекту символічно відбудеться у переддень річниці бою під Крутами. Голова УІНП Володимир В'ятрович передасть перший примірник начальникові відділу інформаційно-пропагандистського забезпечення управління пропаганди головного управління із роботи з особовим складом ЗСУ підполковникові Миколі Поровському.

Для мене, не тільки як для фотографа, але і як для українки, надзвичайно приємно і значуще, що мої роботи прислужаться такій добрій справі. На початку зйомок проекту "Воїн" ми із Миколою Балабаном мріяли, про те, щоб знайти можливість використовувати ці світлини в освіті і патріотичному вихованні. І тепер ця мрія, завдяки УІНП і Володимиру В'ятровичу – збувається. Кожен вояк в Україні побачить мої фотографії – і можливо саме завдяки їм, відчує себе спадкоємцем славної військової традиції України. Я щаслива, що цей проект живе і трансформується, а головне – прославляє українську історію.

Запрошую на презентацію проекту, що відбудеться завтра, в четвер 28 січня,  об 11:00 в "Укрінформі" (Київ, станція метро "Театральна", вул. Б. Хмельницького, 8/16).

Анна СЕНІК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопкиПравила комментирования »  


Новости