MENU

Монополія на обід. Чому в потягах “Інтерсіті” захмарні ціни на продукти? ВІДЕО

3630 0

У дороговизні наїдків та напоїв у швидкісних потягах переконався журналіст проекту  "Стоп корупції" Олександр Мамай. Розслідувач був шокований розцінками, до прикладу, півлітрова пляшка води коштує 25 гривень, бляшанка пива - 40 гривень.

Журналіст вирішив дізнатися принцип ціноутворення, звернувся до «Української залізничної швидкісної компанії», філії "Укрзалізниці", яка опікується славнозвісними Інтерсіті. Там  йому пояснили, що ціни встановлює постачальник - "Торговий дім Робікон". Саме ця фірма з 2012 року двічі поспіль вигравала тендери на постачання продуктів.

В «Українській залізничній швидкісній компанії» запевнили, що спеціально проводили повторний конкурс з урахуванням умов конкуренції. Однак у тендері не було інших учасників, окрім згаданого "Робікону". Утім журналісти дізналися, що насправді серед охочих було ще чотири фірми, того мало - одна з них навіть здобула перемогу.

Проте чомусь пасажирів "Інтерсіті" продовжує годувати "Робікон". Що приховують залізничники та як пояснюють свої розцінки та загадкові перемоги над конкурентами у фірмі - дивіться на відео Проекту "Стоп корупції": 

Стоп корупції


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости