MENU

Як насправді "загубився" український потяг. Альтернативний Шовковий шлях працює і працюватиме ще краще

4176 0

"Загубився поїзд. Особливі прикмети – морська сіль на колесних парах і родима пляма на п'ятому контейнері. Тих, хто знайде, просимо повернути за винагороду. Дуже сумує країна".

У ніч на 31 січня тестовий рейс поїзду новим Шовковим шляхом приїхав у кінцеву точку маршруту – станцію Достик на кордоні Казахстану і Китаю. На шляху було декілька затримок: перша – через шторм у Чорному морі, друга – на території Казахстану через неузгодженість дій при оплаті казахській стороні. Нічого страшного не сталося, бо суть тестового рейсу саме в тому, щоб виявити і відпрацювати можливі "вузькі місця". Чим більше можливих проблем ми навчимося вирішувати зараз, тим кращою буде логістика під час регулярних рейсів.

За пересуванням поїзду можна було спостерігати на інтерактивній мапі на сайті Міністерства інфраструктури.

Тим не менше, це не завадило як-завжди-найдостовірнішій-у-світі російській пресі "загубити" його десь на території Казахстану сьогодні вранці, коли він уже добу стояв у Достику. Оскільки це не найбільша відома нам "сенсація" російських ЗМІ, я був не дуже здивований.

Значно більше мене вразили українські "колеги", які відверто зраділи цьому повідомленню і почали зі смаком обговорювати "провальність цього проекту, яка від самого початку була їм очевидна".

Отож, ми з "Укрзалізницею" просимо вибачення й у перших, й у других, що не справдили їхні сподівання. Альтернативний Шовковий шлях працює і працюватиме ще краще.

Андрій ПИВОВАРСЬКИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости