MENU

Тульський пряник в подарунок за Януковича

3275 0

Призначення нового губернатора Тульської області свідчить - Путін робить ставку на опричників

Російський президент Володимир Путін подарував Тульську область мало кому відомому генералу Олексію Дюміну. У Дюміна практично немає біографії, заступником міністра оборони - це його попередня посада - він прослужив тільки місяць. Проте Дюмін - колишній охоронець Путіна і голова опікунської ради Нічної хокейної ліги. Ця ліга забезпечує гру в хокей Путіна з іншими високопосадовцями та олігархами з "близького кола" президента.

Найважливіша посаду Дюміна - командувач Силами спеціальних операцій. Саме на цій посаді він керував організацією втечі з України Віктора Януковича та діями по окупації Криму. Принаймні так стверджує газета "Коммерсант", а Кремль цього не спростовує. Втеча Януковича допомогла Путіну в організації агресії проти нашої країни, і його рішення віддячити опричнику цілою областю є цілком логічним в новій системі відносин у російській владі.

Попередній губернатор Тульської області Володимир Груздєв був успішним бізнесменом, мільярдером, засновником торговельної мережі "Сьомий континент". Але такого типу чиновники в нових обставинах не потрібні. Путін робить ставку саме на опричників, і тепер кожний, хто бездоганно виконає будь-яке специфічне завдання "господаря", може розраховувати на "пряник" розміром у цілий регіон із людьми і підприємствами на додачу. У ситуації економічного краху такі вотчини можуть виявитися для російських силовиків єдиним джерелом збагачення. І крім того, в момент розвалу держави саме близькі до Путіна люди можуть зберегти під його владою хоча б частину території країни і евакуювати правителя з Москви, подалі від гніву втомленого народу.

Адже з Януковичем у Дюміна все вийшло.

Віталій ПОРТНІКОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости