MENU

Завтра комітет ВР із протидії корупції обговорить проблеми із доступом до інформації про власність

2979 0

Завтра, 11 лютого, знову присвятимо наш парламентський комітет з протидії корупції темі, як відкривається інформація про власників землі, нерухомості та авто.

Я вже не раз писав, що вважаю закон про відкриття цих реєстрів найважливішим антикорупційним кроком в умовах, коли правооохоронні органи та держава в цілому залишаються в лапах клептократів.

Маючи інформацію про машинки та хатинки іхніх родин, активні громадяни швидше зможуть викривати і позбуватися клептократів. Та швидше будити тих громадян, які досі сплять у летаргічному сні "Хтось за нас зробить успішну Україну".

Тому об 11:00 на Садовій, 3 а, в 330-ій залі ми вже втретє будемо аналізувати, які проблеми із доступом до інформації про власність залишаються і як їх треба ліквідувати.

Зокрема, треба домогтися безкоштовного доступу для всіх громадян до реєстру нерухомості. На комітет для цього прийде міністр юстиції Павло Петренко.

Засідання комітету традиційно відкрито для журналістів та громадських активістів. Ті, хто не має парламентської акредитації - 255 35 03

Єгор СОБОЛЄВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости