MENU

За які заслуги Яценюк підвищив собі в три рази зарплату? - Павловський

3164 0

За які заслуги Яценюк підвищив собі любимому зарплату в три рази?! Таким питанням задається колишній народний депутат, а нині експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

При цьому для звичайних громадян Уряд в бюджеті передбачив зростання зарплат на протязі року аж на 12%... Якось вийшло не по-европейські і не по-людські...

В нормальних країнах зарплати можновладців прив'язані до соціально-економічної ситуації в країні, зростає економіка і збільшується ВВП зарплати керманичів пропорційно зростають, якщо ні? то вибачайте...

В Україні за 2015 рік ВВП впав на 12%, і по-людські за наслідками роботи Уряду Яценюку треба було би зменшити зарплату собі і міністрам пропорційно на ці 12%!

З метою пом'якшення, як виявилося, занадто гострого для суспільства і неприємного та навіть образливого для деяких урядовців та народних депутатів питання їх зарплати, конструктивно пропоную зареєструвати законопроект щодо європейської практики кратної прив'язки зарплати членів парламенту та урядовців до середньої зарплати в країні (наприклад, з коефіцієнтом 2-3, як у Європі).

Це дозволить поставити зарплату та відповідальність можновладців у пряму залежність до соціально-економічного стану України.

Тоді і депутати, і урядовці будуть на розмірі своїх зарплат відчувати наслідки свого ж реформування...


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости