MENU

Син Авакова, рюкзаки та бюджетні гроші. Розслідування Гнапа. ФОТО

5348 4

Перепрошую, поки ми тут займалися розслідуванням історії з голландськими картинами, колеги з програми "Схеми" підняли важливу тему. Йдеться про скандальну закупівлю МВС рюкзаків для бійців міліцейських спецпідрозділів.

Нещодавно спливло відео, де начебто екс-заступник міністра Авакова - Сергій Чеботар зустрічається з сином пана Авакова і домовляється, що той постачатиме для МВС ці рюкзаки в кількості 2 тисячі штук.

Згодом, на початку 2015-го року тендер таки відбувся і невідоме дніпропетровське ТОВ "Дніпровенд" отримало від МВС 14,5 мільйонів гривень на цю партію рюкзаків. Причому, рюкзаки купувалися явно за завищеною ціною. Через півроку армія купуватиме такі ж, тільки в 1,5 рази дешевше. Скільки могли таким чином просто покласти в кишеню? Близько п'яти мільйонів гривень.

Син Авакова - Олександр в коментарі моїм колегам свою причетність спростував, сказавши що до цієї закупівлі стосунку немає. Колеги їздили за адресою фірми в Дніпропетровськ, нікого там не знайшли. В свою чергу, прес-служба МВС заявила, що тендер пройшов чесно, а журналісти займаються дискредитацією МВС. Питання причетності Авакова-молодшого підвисло.

Ну, я тут витратив пару годин і ось що з'ясував.

Адреса ТОВ "Дніпровенд" - фейкова. Але телефон засвітився за реальним власником. Колеги з порталу "Наші Гроші" зберегли звіт "Вісника держзакупівель" по цьому придбанню рюкзаків. В звіті вказаний такий телефон:

На жаль, телефон (067) 340-50-00 вже відключений. Але відшукати кому він належить виявилось нескладно. Це телефон харків'янина Володимира Литвина:

Ось ще:

Володимир Литвин очолює харківську ІТ-компанію "Turboseo":

і ще керує в Харкові фірмою з пошиття одягу:

Харків - це вже ближче до Авакових. У Володимира Литвина є екаунт у Фейсбуці, де він є другом Олександра Авакова.

Звісно, у Фейсбуці у кожного тисячі друзів і не з кожним ти навіть знайомий.

Але не кожен твій друг буде просувати у Фейсбуці партію твого батька.

І нарешті, тільки справжній друг, а не віртуальний, тебе ось так привітає з днем народження:

Отже, фейкова дніпропетровська фірма, яка постачала МВС рюкзаки має контактний телефон друга сина Авакова. Звісно, яка ж тут корупція?

Генпрокуратура каже, що планує зайнятися цією оборудкою. Тому я порадив би Авакову-молодшому про всяк випадок зібрати теплі речі і сухарі. Тим більше, міцний рюкзак куди все це запхати в нього вже є.

Дмитро Гнап


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости