MENU

Сенченко: Конституційні зміни, які зараз реалізуються президентом можуть зруйнувати Українську державу. ВІДЕО

5443 1

Ті конституційні зміни, які зараз реалізуються президентом можуть зруйнувати Українську державу. У цьому переконаний політик і колишній народний депутат Андрій Сенченко.

"Я не знаю, які для себе внутрішні виправдання знаходить президент, продовжуючи наполягати на цьому руйнівному русі. Свою негативну точку зору щодо цього висловили різні люди: і Кучма, і Кравчук (вони обидва розуміють руйнацію того, що відбувається), багато дипломатів, колишні прем'єр-міністри, Марчук та інші люди. ЗМІ, громадяни говорять про те, що треба зупинитися. І він, тим не менш, продовжує все це робити, і більше того, відбуваються абсолютно розв'язні маніпуляції на цю тему - зневажання основоположних механізмів, які захищають Конституцію від маніпуляцій", - вважає він.

Крім того Сенченко зазначив, що дії Кремля націлені на руйнування української держави, на обертання України в колонію.

"Те, що зараз періодично демонструється – колони з боєприпасами, рух російських військ – це свідомі дії, частина сценарію Кремля, і я це розумію. Але те, що робить президент, коли заявляє: що або мінський процес, так звані зміни до Конституції, або повномасштабна війна з Росією - це неправда".

На його думку, всі розмови про безальтернативність мінського процесу стали на цей момент часу безальтернативними через те, що на ці мінські угоди пішов президент і через те, що влада в країні, практично, втратила внутрішню легітимність.

"Сьогодні для виходу з мінського процесу досить жорсткої постановки питання про те, що були гарантії в Будапешті, і ми не просимо, а вимагаємо, щоб за столом переговорів перебували США, Великобританія", - підкреслив Сенченко.

На його переконання, для того, щоб на повний зріст поставити це питання, потрібно розуміти, що тебе підтримує країна. У принципі, ті, хто сьогодні сидить за столом переговорів з президентом Порошенком, знають, що він втратив значну частину підтримки наших громадян, знають, що український парламент, яким, по суті справи, керує опосередковано через Гройсмана і більшість президент Порошенко, практично втратив легітимність в очах громадян. Знають, що український уряд корумпований і не користується довірою наших громадян, і вони знають ще багато чого про можновладців в Україні, для того, щоб "цикнути" на будь-яку спробу щось сказати не так, як хотілося би чути.

"Треба сказати, що всі розмови, які почалися два роки тому, у період передвиборчої кампанії, про якийсь мирний план президента - це блеф. Його не було під час виборів, не було після вступу на посаду, і, на жаль, у нього мирного плану для нашої країни немає і зараз", - запевнив політик.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости