MENU

Як працює проросійська агентура, або ще раз про "Український вибір"

4074 0

"Український вибір" або як працює агентура

Днями в Києві був зірваний черговий шабаш медведчуковського "антиукраїнського вибору". Звіт про сам захід ви можете побачити на відео (https://www.youtube.com/watch?v=TbZSabKqmzY). А от власними враженнями я би хотів поділитись. Тому що дана організація класичний приклад того як працює ворожа агентура у нас в тилу.

Чому агентура??

Мало хто не знає пана Медведчука, але все ж таки пару моментів з його біографії я нагадаю.

Пункт 1. В далекому 1980 році цей персонаж був призначений державою адвокатом у справі Василя Стуса. Він намагався відмовитись від його захисту. Незважаючи на протести підсудного, Медведчук був призначений державним адвокатом Стуса. Оскільки справа була політична, очевидним є те, що таке рішення було лише в компетенції КДБ.

Пункт 2. Віктора Медведчука пов'язують і родинні зв'язки. Адже Хрещеними його доньки є особисто президент РФії та дружина прем'єр-міністра цієї країни.

А тепер як це працює. Ну як і личить агенту спочатку вигадується легенда. В даному випадку легенда наступна. "Український вибір" не дарма має в своїй назві слово "український". Головна мета цієї організації створити ілюзію української опозиції, яка виступає за капітуляцію України в війні на Донбасі, проти декомунізації, блокади Криму та інших суспільних ініціатив. Дійсно, а чому б їй не бути української, якщо дружина Медведчука Оксана Марченко є україномовною ведучою одного з найрейтенговіших шоу (господиням на замітку). Отже ми маємо наче б то український політичний рух, який представляє інтереси "непочутої частини суспільства". Ця частина потерпає від війни, яка потрібна лише нашій владі. Легенда готова.

На ділі ми маємо організацію, яка цинічно прикриваючись нашими полоненими, загиблими і просто знедоленим цивільним населенням, за вказівкою Кремля намагається(!) деморалізувати та розколоти українське суспільство. Вони також намагаються нам представити владу яскравим прикладом проукраїнської. Типу: "вот вам Майдан!", "вот вам Європа!", а "мы же говорили". На фото є документи, де вони фактично представляють інтереси т.з. ЛНР та ДНР.

Вражає ресурс, яким користуються такі рухи. На фото ви можете побачите техніку, на яку вони знімають свої конференції. Фактично це ціла телестудія. Ціна такої "студії" близько 500 тисяч долларів США. І це лише студійна техніка. А крім того, вони мають знімальні групи по всіх регіонах. Опа і лайфньюз є, рлказати.

"Антиукраїнський вибір", на жаль не єдиний агент. Фактично всі колишні регіонали та комуністи виконують таку роль. На щастя такі партєйки вже не здатні проникнути в суспільство. Проте, вони існують з благославіння держави. Адже щоб не відбувалося в країна, бізнес є бізнес.

ПМ: насправді, в цьому пості відкриття я не зробив, розказав про очевидні речі, але може вони для когось не очевидні...


Стецько БАЙДА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости