MENU

"Батьківщина" вийшла з коаліції. ВІДЕО

54762 4

Партія "Батьківщина виходить з коаліції. Про це повідомила сьогодні, 17 лютого, лідер політичної сили Юлія Тимошенко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«Фракція« Батьківщина» сьогодні на своєму ранковому засіданні прийняла єдине можливе рішення - вихід з коаліції», - сказала вона в кулуарах парламенту.

"Вчора у Верховній Раді відбулися екстраординарні події, коли все таємне стало явним. Фракція "Батьківщина" на сьогоднішньому ранковому засіданні прийняла рішення про єдино правильний крок. Цей крок – вихід з коаліції", – заявила Тимошенко в оточенні однопартійців.

"Ми мусимо чітко констатувати, що коаліції демократичних сил, проєвропейської коаліції в цьому парламенті ніколи не існувало. Завжди існувала тіньова, кулуарна, кланово-політична коаліція, яка формувала уряд, яка правила країною і яка довела країну до крайнього степеню руйнування нашого життя", - зазначила вона.

За словами Тимошенко, саме ця кланово-політична коаліція, яка формувала уряд, яка уособлює всю владу в Україні "свідомо не обороняє нашу країну від зовнішнього агресора". А та ситуація, в якій зараз перебуває Україна є наслідком правління цієї тіньової кланово-політичної коаліції.

"Тому партія "Батьківщина" і фракція "Батьківщина" вважає недопустимим продовження перебування в цій зграї, яка не має жодного шансу, тому що не хоче провести реформи, захистити Україну, перезавантажити все наше життя", - переконана політик.

"Тимошенко закликала всіх народних депутатів України, які не втратили честь, совість, відповідальність перед суспільством залишити лави цієї "фасадної і формальної коаліції".


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости