MENU

«Позачергові парламентські вибори – надія на оновлення країни», - Тимошенко

3457 57

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що тільки позачергові парламентські вибори дозволять суттєво послабити вплив кланово-олігархічної системи, яка сьогодні фактично керує країною.

"Кожен день, коли ми залишаємо корупційну змову при владі, кожен день такого хаосу для нас є небезпечним. Вибори можуть стати новою надією, оновленням, відкриттям нового шляху і залучити до парламенту нових людей", - заявила Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі програми "Шустер LIVE".

На її думку, парламентські вибори дозволять обрати депутатів, які готові працювати в інтересах України та її народу. "В перший парламент після революції прийшло 30% людей з громадянського суспільства - молодих, сильних, динамічних. В наступний може прийти 60% таких людей, тому що будуть знати, хто є хто, і вибирати свідомо", - сказала вона.

"Я думаю, прийде більше громадянського суспільства, прийде більше "Самопомочі", прийде точно якась команда, яка буде представляти Саакашвілі, прийдуть інші люди, нові серйозні сили", - зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, спроби сформувати нову коаліцію на основі нинішнього парламенту є можливими, але вони навряд чи призведуть до покращення ситуації в країні. "Якщо ми помиляємося з новою коаліцією, там знову буде сидіти ця ракова пухлина, і вони у вас за спиною призначать своїх людей з добрими прізвищами, ми тоді можемо втратити півтора роки на те, щоб знову розібратися, хто нами править", - зауважила політик.

Лідер фракції "Батьківщина" також спростувала аргументи щодо недоречності проведення зараз позачергових виборів.

"Перша причина - говорять, що вибори дуже дорогі. Цей аргумент не працює, тому що за тиждень вони можуть з бюджету вивести десятки мільярдів гривень. І вони виводять. Це означає, що кожен тиждень буде коштувати країні мільярди гривень", - пояснила вона.

Перебування країни в стані війни Юлія Тимошенко також не вважає достатнім аргументом для відмови від перезавантаження влади та перезапуску економіки країни. "Під час розпалу війни, коли треба було зайти двом найбільшим фракціям, вибори проводили до парламенту в Україні. І ніхто нічого не сказав. В Ізраїлі багато років йде війна, але там коли треба, є вибори", - наголосила вона.

Лідер фракції "Батьківщина" також зазначила, що третім аргументом противників проведення виборів є те "що це є планом Путіна". "План Путіна - щоби агресія людей досягла такого рівня, щоб вони вийшли на бунт. І тоді Кремль кине сірник в це море агресії і в центрі Києва вони зможуть зробити все що завгодно", - підкреслила вона.

"Але ніяких повстань, тому що цим скористається агресор і встановить свою диктатуру", - звернулася до українських громадян Юлія Тимошенко.

"Вибори - недешева історія. Але це - єдине, що дає вам право впливати і міняти. Або ви управляєте країною, або країною за вас будуть управляти ті, хто вважають державу своєю власністю", - наголосила лідер партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости