MENU

Суддя, який "працював", засмагаючи в Ямайці та Мексиці, підвищив свій статус

4100 0

Як там боротьба із корупцією в судах? Переможно.

Любитель екзотичних круїзів суддя Руслан Арсірій підвищив свій статус. Його нещодавно обрали до Ради суддів України. Це той самий суддя, який засмагав в Ямайці та Мексиці. А в цей час від його імені в Києві виносилися рішення.

Ось на відео він радить мені круїз на Гаваї та на Кубу.

Як там боротьба з корупцією в судах? Переможно. Любитель екзотичних круїзів суддя Руслан Арсірій підвищив свій статус. Його нещодавно обрали до Ради суддів України. Це той самий суддя, який засмагав на Ямайці та в Мексиці. А в цей час від його імені в Києві виносилися рішення. Ось на відео він радить мені круїз на Гаваї та на Кубу. Через це розслідування мені завтра знову йти на допит. Бо після виходу матеріалу, Арсірій з дружбанами-суддями написали заяву в прокуратуру. Бо ми, мовляв, не мали права розголошувати інформацію про їхні численні мандрівки. Що думає з цього приводу прокуратура, спитаю завтра. Сподіваюсь, прокурор Набієва буде на місці, а не на Сейшелах.

Опубліковано Дмитром Гнапом 22 лютого 2016 р.

Через це розслідування мені завтра знову йти на допит. Бо після виходу матеріалу Арсірій з дружбанами-суддями написали заяву в прокуратуру. Бо ми, мовляв, не мали права розголошувати інформацію про їхні численні мандрівки.

Що думає з цього приводу прокуратура, спитаю завтра. Сподіваюся, прокурорка Набієва буде на місці, а не на Сейшелах.

Дмитро ГНАП


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости