MENU

Шкіряк: Медійну політику "Інтера" формує відкритий ворог

3910 0

Радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк прокоментував на своїй сторінці у "Фейсбуці" образливий казус під час прямого ефіру на телеканалі "Інтер":

Отже, відкритий ворог у нас в тилу робить свою чорну справу!

"У прямому ефірі під час трансляції з Майдану Незалежності, де люди вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні, шеф-редактор телеканалу "Інтер" Марія Столярова, громадянка Росії, перервала ефір словами "Ну-ка давайте заканчивайте эту х*ню" (пояснення Столярової можна прочитати за посиланням, - ред.)." Но комент. Паскудь!

Крім того, вона як виявляється, дуже полюбляє своїх "любимых парней в Донецке". А конкретно мова про російсько-терористичний батальйон "Восток", під керівництвом зрадника і терориста Ходаковського. Цей батальйон відповідальний за масові вбивства безневинних українських громадян. ЦЕ КРИВАВІ ВБИВЦІ І МАРОДЕРИ!!! Хороша "компанія" чи не так? Тобто, якась прокремлівська нечисть, сидить у нас під боком, паплюжить пам'ять наших Героїв Небесної Сотні, відкрито хизується дружбою з терористами і робить свою чорну справу!

Яка субординація і толернатність тут може бути взагалі? А не ганьба нам все це терпіти? Ми шо, мазохісти якісь, щоб нас ось так нахабно, відкрито і показово...??? На мій погляд, якщо замовчимо цей випадок, гріш нам ціна. Відкритий ворог формує медійну політику одного з найрейтинговіших телеканалів України, промиваючи мізки вже українським громадянам!!! Маячня якась.

На мій погляд, це неприпустимо. Про канал промовчу, це окрема розмова. Давно усім зрозуміло, що це завуальовані пропагандисти Кремля.

Отже, як мінімум, таким антиукраїнським "агентам впливу" як Столярова - депортація! А взагалі давно варто розібратися з цим і подібними їй персонажами. Готові в усьому допомогти нашим побратимам з СБУ. Нам давно потрібно очистити свій інформаційний простір від прихованої (і відкритої теж) російської пропаганди. Це вже питання національної безпеки і захисту державних інтересів України!!


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости