MENU

Скільки українських політиків будуть радіти смерті Савченко

4921 1

Трагедія Надія Савченко, крім всього іншого, полягає в тому що, вже зараз, поки вона жива і є ще шанс на порятунок, маса політиків розробляє плани про те, як вони можуть виграти від її смерті.

Ця тема, про яку неймовірно тяжко писати. Тяжко через трагедію Надії, але ще тяжче, тому, що все в цій історії залежить персонально від Путіна. Цю річ ми повинні чітко для себе усвідомити, бо все те, що буде далі розвиватися, пов'язане лише з тим, що скаже Путін завтра чи післязавтра.

Український політбомонд замовк. Всі чекають чим завершиться дуель Путін-Савченко.

Ви бачили єврооптимістів, які роз'їхалися в кожен куточок Європи і кричать про те, що треба давити на Путіна, щоб він випустив Савченко? Ні, вони в цей момент заявляють, що потрібно обирати генпрокурора на конкурсі. Все правильно, але одне одному не заважає.

Цей список риторичних питань можна довго і нудно продовжувати.

На жаль, політичне життя тільки і почнеться після того, як Савченко звільнять чи навпаки...

О, як усі почнуть розповідати, що не зважаючи на Путіна відразу 10 політиків з України, добилися звільнення Савченко.

О, як усі почнуть розповідати, що саме через путіна і слабкість української влади, сталося те, про що зараз навіть страшно подумати.

Що потрібно зробити зараз? Об'єднатися. Не говорити, хто переміг чи програв. Потрібно всього навсього поставити на роги Європу, щоб життя, саме життя Савченко, стало темою номер 1 всього цивілізованого світу. Чи складно це зробити? Ні. Європейська преса до цього готова. Протсо потрібно підняти задницю.

Vadym Denysenko


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости