MENU

Боягузи - правлять. Цим нас і б'ють

5049 0

Тут згадують про силові варіанти визволення Савченко, обговорюють опції обміну на російських солдатів тощо. Заходить мова про Ізраїль, який цілеспрямовано бере в заручники ворогів, коли виникає потреба визволити своїх.

В Україні існує негласна, але достатньо чітка заборона на такі дії. Ви колись чули про рейди нашого спецназу, якого у нас до біса, по території ОРДіЛО, з метою взяття полонених, з числа, скажімо командирів російських військ, які там знаходяться? Можливості для цього є, і технічні, і людські - нема команди.

Більше того. Теоретично, навіть спецназ не треба. З території Росії чи Д/ЛНР певні спеціалісти (і не обов'язково українці) могли б нам поставити достатньо «ясиру» для обміну. Тим не менш, від такого підходу, котрий взагалі напрочуд вигідний з міжнародно-правової точки зору (ми, Україна, ніби й ні при чому, лише хтось десь таємно гроші отримає і все) - так от, ми такого теж послідовно уникаємо.

Я не готовий говорити, що це чиста ‪#‎зрада‬, є певні резони - Порошенко боїться, що почнуться симетричні чи асиметричні дії у відповідь. Припустимо, що так. Але факт є фактом - Савченко і Карпюк опинилися в Росії в результаті спецоперацій, будучи викрадені з української території. Ми це загалом стерпіли, не захотіли робити нічого аналогічного, бо боїмося.

***
Ну і не можу не посміхатися, коли чую, що у глибокому українському тилу СБУ знаходить якісь схрони, диверсантів, вибухівку. Все це дуже непереконливо, бо суперечить тій негласній забороні на диверсійні операції, котра, вочевидь, є частиною Мінських домовленостей. Еліта - що російська, що українська - в ході непублічних домовленостей прогарантувала собі безпеку.

***
Треба наростити свої можливості так, щоб не боятися. Але.

Не дивлячись на те, що є ентузіасти, є достатні фінансові ресурси в бюджеті, нема команди чиновникам допомагати, а не блокувати ініціативи, щоб нарощувати потенціал для спецоперацій - як превентивний, так і наступальний. Втрачаємо час.

Головне, що нам заважає - це психологічна неготовність значної частини населення (тут це дуже доречний термін) до боротьби. Боягузи обирають боягузів, поважають боягузів, підтримують боягузів, хоча, демонструють повагу до сміливої Савченко.

Боягузи - правлять.

Цим нас і б'ють.

Igor Lutsenko


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости