MENU

Станиця Луганська – це не просто позначка на карті. Це наші люди. ФОТО

3217 0

Станиця Луганська. Розведення військ тут не відбувається через постійні бойові зіткнення – сьогодні, 26 жовтня, знову був обстріл наших позицій.

Місцеві патріоти таке розведення не підтримують категорично. Слово "патріотизм" та "Україна" – це для багатьох цивільних людей тут не пусті слова, це те, заради чого вони ризикують своїм життям. У Станиці досі дуже багато прихильників "руского міра", людей тісно пов*язаних з РФ по роботі. Місто було під окупацією кілька місяців, кордон із РФ – кілька кілометрів.

Читайте також: Як люди відстояли Станицю Луганську

Станиця Луганська – це не просто позначка на карті.

Це наші люди. Мене вразили вчителі й учні української Вільхівської загальноосвітньої школи.

Це їхній пластунський загін. Це директорка – Ірина Володимирівна Рєзнік, яка особисто підтримує пластовий рух і патріотичне виховання.

На фото – Ірина Володимирівна організувала разом із комануванням бригади швидкого реагування Нацгвардії зустріч бійців із учнями, бо в цій школі навчають справжніх захисників Батьківщини.

Читайте також: Розведення військ в Станиці Луганській досі неможливе – Полторак

Тут, за кілька кілометрів від лінії фронту, такі зустрічі – це не пафос, це щоденне життя. Така проукраїнська культура далеко не в усіх навчальних закладах, на жаль, – чимало людей з тривогою дивляться на сусідній Луганськ.

Тим більшу повагу викликають викладачі, учні, батьки учнів Вільхівської загальноосвітної школи. Серце України б'ється у цих стінах.

Юрий БУТУСОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости