MENU

Депутат: Одноразові політичні проекти - одна з проблем українського політикуму

2155 0

Проблема українського політикуму у відсутності відповідальних політиків та наявності одноразових проектів.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив позафракційний народний депутат Михайло Головко.

Він прокоментував ситуацію в українському парламенті. Зокрема, висловився щодо звинувачень лідера Радикальної партії Олега Ляшка на адресу лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

«Це їхня боротьба за виборців. Це нормальне явище.  Все ж таки є претензії до поведінки Ляшка, Шухевичу не дали виступити. Але це говорить про те, що є опозиція та влада. І якщо опозиція між собою воює, це на руку владі. Значить, у когось щодо цього є домовленості, якщо лідери  « Радикальної партії» та «Батьківщини» не можуть вести спільну боротьбу проти влади і вимагати щось  у влади, йти на поступки у соціальних питаннях, які зараз турбують населення. А якщо між собою збираються з'ясовувати стосунки,  думаю,  це неправильно», -  зауважив нардеп.

Також він висловився щодо заяви Міхаїла Саакашвілі про готовність  разом зі своїми соратниками виправити «історичну помилку», допущену після українських революцій 2004 та 2014 років, коли перемогли сили, які «не змогли повністю змінити еліту».

Читайте також: Саакашвили заявил о необходимости революции в Украине

«У нього в Україні не вийшло зробити, що планував. Забажав повернутися в Грузію, де його політична сила програла вибори. До того ж, Саакашвілі переслідують. У нас тут за Януковичем ганяються, а за Саакашвілі - у Грузії», -  провів паралелі депутат.

Так, підкреслює, у Саакашвілі залишився шанс реалізувати себе в Україні.

«Нашій політичній силі 25 років. Ми пройшли не одну виборчу кампанію. Піднімалися, падали, робили революції, роками формуємо потенціал. А він як буде збирати людей? Із оголошень? Формувати новий політичний проект? Одноденний? Під вибори? Скільки ми з такими стикалися. Сьогодні проблема у відсутності відповідальності політиків та реальних партій, а не одноразових проектів. «Фронт змін», завтра «Народний фронт», потім ще якийсь фронт. Була «Наша Україна», «БПП», «Солідарність»... У нас постійно нові й нові проекти. А де реальні партії? Партій, які 5 років тому були в парламенті, уже немає. Їх не існує. Всі проекти вмерли», -  пояснив М.Головко.

Відповідно, підкреслив він, виборцям нема з кого питати про результати роботи.

«Не треба відмовлятися від своїх принципів, ідей, треба звітувати перед виборцями:  так , за це голосували, а це не зробили, наприклад. Але люди мають з когось спитати.  Я не прихильник чергових проектів просто для кількості. Толку з них ніякого», - зауважив депутат.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости