MENU

У Сєвєродонецьку пройшов фестиваль української музики "MusArt-країна"

1435 0

Молоді музиканти зібралися у Сєвєродонецьку на фестивалі української музики «MusArt-країна»

27 листопада у Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім.С.С.Прокоф'єва вперше відбувся Обласний відкритий фестиваль-конкурс української музики «MusArt-країна».

Як повідомляє  Луганська обласна державна адміністрація, організаторами фестивалю  виступили  обласне управління культури, національностей та релігій і КЗ «Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С.Прокоф'єва».

Фестиваль-конкурс було проведено з метою популяризації кращих зразків української музики серед учнів дитячих музичних шкіл і музичних відділень дитячих шкіл мистецтв та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, сприяння розкриттю їх індивідуальності, формування національної та громадської самосвідомості молоді засобами мистецтва.

Читайте також: Наши люди: 15 мировых знаменитостей с украинскими корнями

Фестиваль-конкурс зібрав талановитих музикантів-виконавців з Білолуцька, Попасної, Рубіжного, Щастя, Сватового, Старобільська, Кремінної, Лисичанська, Золотого, Новопскова, Борівського, Новодружеська, Привілля, Шульгінки та Сєвєродонецька, також на захід завітали представники з музичного училища міста Торецька Донецької області.

Читайте також: Німецький бард знявся у кліпі про Майдан. ВІДЕО

Фестиваль-конкурс «MusArt-країна» продемонстрував силу патріотичних почуттів та великий творчий потенціал молоді Луганщини.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости