MENU

Блогер: Поклонська – яскрава представниця пострадянської української молоді

2438 0

Ніколи не писав про Поклонську. А тепер мушу. Багато хто з вас потішається її глупими заявами та неоковирними висловлюваннями. Для сміху поширює її ідіотичні заяви про те, що замироточив бюст Миколи ІІ. І не хоче при цьому задуматися про страшну проблему.

Наталія Поклонська – яскрава представниця пострадянської української молоді. Народилася у Ворошиловградській області (нині – Луганська область), де й жила з батьками 10 років. Потім сім'я переселилася до Євпаторії. Отже, закінчила типову українську середню школу кінця 90-х минулого століття. Далі продовжила навчання у Євпаторійській філії Харківського університету внутрішніх справ.

Читайте також: Як Поклонська клин клином вибивала

У сумі це означає, що насправді вона має типову українську освіту. Якщо б ми були чесними хоча б із собою, то визнали би, що фактично вона не має юридичної освіти. Бо хабарництво в українських вишах (знаю масу фактів, коли в престижні виші не треба з'являтися навіть на сесію, а достатньо передати довіреному викладачеві заліковку з відповідною сумою грошей) набуло руйнівного масштабу. Вся та маячня, що видає Поклонська в інтерв'ю, й убога неструктурована мова вказують на те, що вона не засвоїла ані програми середньої школи, ні, тим більше, університетської.

І тут нам би зрозуміти, що над нами зависли Домокловим мечем дві проблеми.

1. Проблема низького рівня освіти у середніх школах.

2. Проблема девальвації вищої освіти.

Читайте також: Чеснота підконтрольності: Поклонська в центрі нового скандалу

Що ж, українці, готуймося до того, що десятки тисяч таких поклонських будуть нас лікувати, судити, вчити, будувати нам будинки...
Одним словом, це не тільки проблема Росії. Це – наша проблема.

Василь РАСЕВИЧ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости