MENU

Огляд блогосфери від UAINFO. 10 березня 2017

1552 0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 10 березня

Як Росія заперечує очевидне – участь власних збройних сил у війні на Донбасі. ДОКУМЕНТ

Що врешті-решт робити з відео зустрічі Путіна зі пресою в Ново-Огарьово. Під час вказаного інтерв'ю Путін, даючи відповідь на запитання щодо того, що може слугувати приводом для використання ЗС РФ на території України, неодноразово зазначив, що має "прямое обращение действующего и легитимного президента Украины Януковича об использовании Вооруженных сил для защиты жизни, свободы и здоровья граждан Украины...". У подальшому під час розмови Путін повторно наголосив про наявність вказаного офіційного звернення Януковича.

Ветеран АТО розбив обличчя генералу, який захищав "георгіївську стрічку". ВІДЕО

Ця громадськість регулярно отримує фінансування з бюджету на свої ГОшки. І пиляє мільйони гривень щороку. Десятки мільйонів пиз*ять совки і сепари. Або ще гірше - вони на бюджетні гроші влаштовують проросійські ватні заходи, зрежисовані в Москві. Отримували вони це фінансування десятками років. Аж поки це не вилізло на публіку. І реальні бійці АТО і волонтери почали цікавитись і моніторити їх діяльність.

Фундамент для пам'ятника: як громадянському суспільству постати на руїнах колгоспу

Наразі наше сільське та містечкове "самоврядування" опирається на керівників різних калібрів (або, як кажуть люди, – "на начальство"). Оглядаються переважно на місцевих олігархів, вони ж за сумісництвом мають і свої кишенькові депутатські групи і фракції у радах різного рівня. Змінити ситуацію може громадянське суспільство. Але звідки на руїнах колгоспу (розграбованого комуністом, який його очолював протягом десятиліть) взятися громадянському суспільству? Громадянське суспільство, політична культура, місцева громада та самоврядування не можуть постати як наслідок самих лише просвітницьких акцій.

Авдіївська промзона – ДАП, розтягнутий у часі

Свіжі світлини зі промзони. Що сказати... Якщо інтенсивність вогню зостанеться колишньою, то невдовзі не буде за що чіплятися. Потрібно або просуватися вперед, або буде ще одна "випалена земля". Супротивник рівняє будівлі із землею. Гатить бронебійними. Танками, артилерією. Майже вся територія прострілюється. Це той же ДАП, тільки розтягнутий у часі. Єдине, що вигідно відрізняє промзону - стабільний зв'язок із землею. Стара Авдіївка стала містком між тидом і зоною активних бойових дій.

Тільки так або ніяк. Як збільшити частку української мови на телебаченні

Зробити рентабельним український продукт можна в одному випадку, про що говорив президент, – якщо держава ухвалить не один-два закони, а виробить чітку програму чи стратегію впровадження української мови чи тотальної українізації в усіх сферах. І тоді це стало би загальною довгостроковою програмою, яку непотрібно виконувати за два квартали поточного року. Коли вона розрахована на десятиліття, тоді потрібно її просто нормально фінансувати і робити так, як роблять в інших країнах, коли є і підтримка книжки, мови та різних мовних інституцій.

Шкідлива політкоректність – що з нею не так і в чому полягає небезпека

В Україні зараз різні с*ачі саме через вбиту ідентичність та спробу її віднайти. І ця ідентичність – європейського, загалом – західного зразка. Проте рівняти всіх політкоректністю небезпечно. І з ґей-парадами поки обережніше, як і зі смолоскипними ходами. Спершу - мінус російська ідентичність. Тобто, "Вести" і "Страна.юа" – в *опу. Далі - власна, через масову культуру, передусім – кіно. І все буде добре для кожного з нас.

Чому не варто перейменовувати США

Читач Станіслав завважує, що переклад англійського united як сполучений – неточний, пропонує замінити його словом з'єднаний і писати не Сполучені Штати Америки, а З'єднані Штати Америки. Назва країни, столицею якої є Вашингтон, давно усталилася як Сполучені Штати Америки (США). Тож її навряд чи треба міняти на ЗША. Слова з'єднувати і сполучати майже тотожні значенням. Англійське united – це і з'єднаний, і об'єднаний, і сполучений.

Несподівані гості. Діти увірвалися в прямий ефір BBC. ВІДЕО

Доцент Пусанського національного університету Роберт Келлі давав інтерв'ю програмі ВВС News про імпічмент президента Південної Кореї, коли в кадрі з'явилися несподівані гості. Попри несприятливі обставини експерт зберігав спокій протягом усього включення, у той час як на задньому тлі розгорталися бурхливі події життя його дітлахів.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости