MENU

"Мінімалка" призвела до майже однакових зарплат лікаря невідкладних станів та прибиральниці – депутат

2551 0

Сьогодні на годині уряду, Прем'єр Міністр сказав, що в цьому році за рахунок збільшення мінімальної заробітньої плати до 3200 грн, лікарі одержують на 30% зарплати бiльше...

Менi цікаво, про яких це лікарі сказав Володимир Борисович?

Читайте також: Що таке совок на прикладі безкоштовної медицини

В мене інша інформація, мінімалкою в 3200 грн без підняття єдиних тарифних розрядів для медиків, це призвело до майже однакових зарплат лікаря невідкладних станів, санітарки, прибиральниці.

В медичній субвенції достатню суму коштів на виплати надбавки лікарям за особливі умови праці, додаткове навантаження і тд, уряд НЕ НАДАВ!

Тож, моє звернення до Прем'єра, реально зрозуміти існуючу проблему з зарплатами медичних працівників і негайно збільшити медичну субвенцію та дофінансувати інститути Академії медичних наук України!

Читайте також: Чому в Україні не рухаються реформи і що з цим робити

Кадрова проблема в лікарнях - це не лише проблема медиків, це впершу чергу буде проблемою кожної людини, яка переступає порог комунального, державного медичного закладу і їй необхідна саме від медика кваліфікована медична допомога, а якщо лікарі звільняються, то тільки чиновники зможуть полетіти до клінік Щвейцарії, Австрії і то якщо встигнуть долетіти...

А що робити всім іншим???

Ірина СИСОЄНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости