MENU

Кредит довіри: стало відомо, в яких банках тримають гроші високопосадовці. ІНФОГРАФІКА

3823 0

 Високий процент, мінімальний ризик, чи просто "своє, рідне" –  яким банкам надають перевагу українські чиновники? Аналітики проекту "Народне НАЗК" підготували цікаву інфографіку.

Врахували всі задекларовані вклади від 700 тисяч грн в еквіваленті. Найбільша кількість українських чиновників зберігає свої кошти у державному Приватбанку.

Про це пише Bihus.info.

Як зазначається, лідером довіри, як серед політиків, так і серед звичайних громадян, залишається Приватбанк - в ньому зберігається 818,5 мільйонів задекларованих гривень.

Читайте також: "Турбота" про людей або декілька слів про антисоціальні зобов'язання

Міжнародний інвестиційний банк посів друге місце, але переважно за рахунок коштів його власника. Більше 90% з 671-го мільйона, які чиновники-декларанти вклали у МІБ, –  це гроші президента України Петра Порошенка.

На третьому місці за популярністю серед високопосадовців опинився "Ощадбанк".

"Незважаючи на ситуацію в країні, 8-му сходинку займає російський Сбєрбанк, де українські чиновники зберігають близько 230-ти мільйонів гривень в еквіваленті. Одразу за ним –  Перший український міжнародний банк з корпорації олігарха Ріната Ахмєтова", –  пише видання.

Читайте також: Как изменились кредиты населения за последние 3 года. ИНФОГРАФИКА

Не зважаючи на ситуацію в країні, 8-му сходинку займає російський Сбербанк, де українські чиновники зберігають близько 230-ти мільйонів гривень в еквіваленті.

Одразу за ним –  Перший український міжнародний банк (ПУМБ) з корпорації олігарха Ріната Ахмєтова.

Замикає ТОП-15 банк "офшорних королів" Львочкіних "Клірінговий дім".

Аналіз проведено на повному масиві електронних декларацій по 31.12.2016 року включно. Суми, наведені у гривні, можуть бути гривневим еквівалентом інших валют, перерахованих за курсом НБУ станом на 31.12.2016 року.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости