MENU

Які педагоги, такі й учні: буковинські вчителі склали ЗНО

2607 0

В Україні вже стартувало пробне ЗНО, під час якого учні зможуть перевірити, чи ефективною виявилася підготовка до тестування. Тим часом ми дізналися результати тестувань буковинських вчителів, які під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови.

Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів. З них 167 - вищої категорії, 26 - І категорії, 47 - ІІ категорії та 30 спеціалістів.

Читайте також: Український школяр вступив одразу в шість престижних університетів США

Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА повідомив, що на 1-3 бали відповіли 4 педагоги, 67 вчителів продемонстрували результат на 4-6 балів, 150 - у 7-9 і лише 49 вчителів, тобто 18,1%, зуміли продемонструвати високий рівень знань на 10-12 балів. Загальний середній бал - 7,9.

Виходить, що серед 169 вчителів вищої категорії, лише 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце держзамовлення. Які знання могли б продемонструвати педагоги без кваліфікаційних категорій, можна лише здогадуватися.

Читайте також: Чому до шкіл надходять не ті підручники, які обирають учителі?

Якщо ж багато педагогів не змогли правильно відповісти на всі запитання, то чи зможуть учні, яких навчають ці педагоги, показати гідний результат?

До червня 2017 року заплановано провести ще 10 тестувань вчителів-переметників, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.

Аурелія ТРИНТА, "Погляд"


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости