MENU

Більшість українців не мають поняття, що таке дипломатія, – думка

1934 0

"В мене виникає таке враження, що весь час мову принижували і тепер вона, відчувши свою силу, починає мститися", –економіст Павло Вернівський на власній сторінці у Facebook прокоментував україномовний скандал, що набирає обертів у соцмережах:

"Скажіть будь-ласка, якщо ми виженемо з країни всіх нездатних спілкуватись мовою, то хіба українці стануть розумніші, будуть менше красти чи обманювати один одного? Що це за постійна маячня з мовою? Що це за безпідставна зверхність?

В мене виникає таке враження, що весь час мову принижували і тепер вона, відчувши свою силу, починає мститися. І при цьому вона ні краплі не подорослішала. В свому сліпому бажанні примусити всіх себе поважати, українці елементарно забувають, що повага заслуговується не примусом і приниженням інших, а певними заслугами і власним прикладом успіху.  

Насправді, мені дуже прикро, що щирі українці в своїй безпорадності шукають спасіння в шовінізмі. І крім самого розповсюдження мови, більше нічого кориснішого для країни не можуть зробити. До чого це може призвести, то раджу почитати історію. Чим закінчились історія Україна після патріотичних Грушевського і Петлюри.

Читайте також: Мова і сервіс

І також прикро те, що більшість українців не мають поняття, що таке дипломатія! Всі ці тролінги наших дипломатів, які так люблять українці, це не більш ніж радість короткочасної перемоги в битві.

Читайте також: Українську еліту потрібно примусити змінюватися - Дацюк

Але який в них сенс, якщо ці ж самі дипломати програють у стратегічній війні?".

Павло ВЕРНІВСЬКИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости