MENU

"І завтра, і в неділю одягайтеся тепло", – синоптик

1871 0

В Україні - сонце, сніг та дощ. Добре видно на реальній карті погоди на зараз. 21 квітня сьогодні - нагадую. На другому фото видно, який красивенний цей циклон, що стільки "неправильної" погоди нам приніс і ще сьогодні організує. 

Але дивимося вперед. Субота-неділя. Вся Україна виїжджатиме на цвинтарі, у суботу поприбирати, у неділю пом'янути своїх померлих рідних та близьких.

Читайте також: Через квітневі снігопади в Молдові ввели надзвичайний стан

Тому дивимося. У суботу, 22 квітня, нарешті потепліє. Але потепління буде незначним та кволим, найближча ніч ще холодна, від 3 тепла до 2 морозу, але протягом дня очікується вже +7+12 градусів. Дощі пройдуть переважно на заході та півночі, Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя нарешті передихнуть від складної погоди, там буде без опадів.

У центрі та в східних областях також без істотних опадів.

Читайте також: Синоптик розповіла, коли чекати потепління

У неділю, 23 квітня, дощі поширяться на всю Україну, температура повітяр буде без особливих змін, вночі холодно, із заморозками, але вдень трохи тепліше, до +8+12 градусів. На жаль, у західних областях у неділю знову досить холодно саме вдень, в межах +5+9 градусів. Тому і завтра, і в неділю одягайтеся тепло, обов'язково візьміть щось від дощу і не затримуйтесь довго на повітрі. 

Це одинокі дні в році, коли родини максимально зустрічаються та з'їжджаються, посидіть разом вдома, позгадуйте батьків, друзів, усіх, кого вже немає, згадайте незнайомих загиблих наших воїнів, усіх, кому є їх пом'янути і, можливо, кому нема. У Києві субота та неділя - з періодичними дощами, холодними ночами та трохи теплішим днем, до +7+11 градусів. А відчутне справжнє потепління вже прийде до нас з 25 квітня.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости