MENU

У Києві покажуть оригінали Пікассо, Ліхтенштейна, Ньютона та Гокні

1532 0

Картина M-Maybe Роя Ліхтенштейна

У рамках офіційної програми "Євробачення" в Києві відбудеться Kyiv Art Week за участі 23 галерей із 5 країн світу. Кияни та гості столиці зможуть не тільки побачити роботи всесвітньовідомих авторів, від Пабло Пікассо до Альберто Джакометті, але і спробувати себе в ролі художника.

Читайте також: Про мистецьку революцію українського театру 1917-го

З 4 по 7 травня 2017 року в столиці вдруге пройде Kyiv Art Week. Тиждень мистецтва - відомий міжнародний формат, який дозволяє глядачеві за короткий проміжок часу познайомитися з усіма типами мистецтва. Головною подією Art Week, що поєднає 5 музеїв та десятки виставкових проектів, стане арт-ярмарок, який збере в приміщенні БЦ "Торонто-Київ" 23 галереї з 5 країн світу. У рамках спеціального проекту Kyiv Art Week презентує "Музей приватних колекцій" - вибрані твори мистецтва, які зберігаються в приватних колекціях і раніше не експонувалися. Серед художників, роботи яких будуть представлені, є визначні імена: Пабло Пікассо, Хельмут Ньютон, Рой Ліхтенштейн, Роберт Індіана, Девід Гокні тощо.

Читайте також: Чи є майбутнє в українського сільського театру

"Ми раді, що зможемо познайомити киян та гостей міста з роботами всесвітньовідомих авторів, - говорить куратор Ігор Абрамович. - Символічно, що пересічному глядачеві робота Liberte, from: Memoire de la Liberte визначного митця ХХ століття Роя Ліхтенштейна нагадує український прапор. Насправді ж вона була створена у 1991 році та пізніше презентована в ООН у проекті, приуроченому до святкування прийняття Загальної декларації прав людини". 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости