MENU

Програмісти заявили про готовність створити українську соцмережу замість забороненої ВК

2277 0

Команда з 30 програмістів із канадської IT-компанії StartupSoft заявила про бажання створити соцмережу Ukrainians. Про це повідомляє офіційна сторінка соцмережі.

"Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android", –  йдеться у повідомленні.

Розробники оголосили збір підписів, щоби пересвідчитись в потребі такої соцмережі.

"Якщо до 1 червня кількість підписантів досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців", – повідомляють розробники.

Наразі зібрано 5,4 тисячі голосів.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування інтернет-провайдерами терміном на три роки доступу до соцмереж "ВКонтакті" і "Однокласники", а також до російської пошукової системи "Яндекс". Пункти указу також зачіпають і українські структури цих компаній. Доступ повинен бути заблокований до 1 червня.

Санкції також введені проти російських антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" та "Доктор Веб" і до їхніх українських підрозділів.

Читайте також: Ховайся, хто може, – реакція соцмережі на заборону "Одноклассников", "ВКонтакте" та "Яндекса"

Також під санкції потрапили відомі в Україні російські IT-компанії, серед них – "1С" та ABBYY.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости