MENU

Соціологія підтвердила лідерство Юлії Тимошенко у президентській кампанії

5046 0

Соціологія знову підтвердила лідерські позиції Юлії Тимошенко. За даними свіжого дослідження від групи "Рейтинг", в разі проведення президентських виборів, Юлія Тимошенко посідає перше місце як в першому, так і в другому турі виборів.

При цьому у другому турі Юлія Тимошенко – єдиний політик, який впевнено перемагає Петра Порошенка. У партійних рейтингах першість так само тримає партія Тимошенко "Батьківщина".

Моделювання другого туру виборів Президента України дало наступні результати: у парі П.Порошенко та Ю.Тимошенко 24% підтримують діючого Главу держави, 32% – лідера ВО "Батьківщина", 30% – не братимуть участь за таких умов, 14% – не визначилися.

Опитування проведене соціологічною групою "Рейтинг". Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face).

Читайте також: Більшість українців відчули погіршення матеріального становища у 2017 році. Головна причина - корумпованість влади

Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 19-25 травня 2017 р.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости