MENU

Як долати стрес: 7 порад від найбільш успішніших людей

1426 0

Час від часу у житті кожного знаходиться місце стресовим ситуаціям. Робота, стосунки та проблеми з грошима - одні з найпоширеніших тригерів.

Коли у вас багато роботи, зосередитися на її виконанні значно складніше, а це призводить до збільшення об'єму завдань, на які не вдалося сконцентруватися. І тоді порочне коло закручується ще сильніше.

Керівники й управлінці великих компаній переживають важкі моменти, як і всі інші, і в кожного є власні способи боротьби зі складнощами. Тому сьогодні пропонуємо вам ознайомитись із способами, завдяки яким найуспшніші люди світу позбавляються напруження та уникають подальших проблем.

Білл Гейтс

Засновнику Microsoft Біллу Гейтсу подобалося читати перед сном. Колись він розповів The Seattle Times, що читає ввечері щонайменше годину, незалежно від того, наскільки пізно.

Гейтс часто дотримувався порад Воррена Баффетта. В інтерв'ю журналу Fortune він заявив, що саме у Воррена навчився простіше ставитися до речей.

Читайте також: 8 типів токсичних людей, від яких варто триматись подалі

"Його здатність розуміти сутність речей, просто працювати над тим, що дійсно важливо, продумувати основи - це настільки дивовижно, що він може це зробити. Це особлива форма генія", - розповів Гейтс.

Іншими словами, приберіть усю метушню, - і зосередитися на потрібному завданні буде значно простіше.

Тім Кук

На почесному виступі в Університеті Глазго генеральний директор Apple Тім Кук порадив студентам лишатися позитивними й навчитися позбуватися шуму, із яким доводиться мати справу у житті. Слухати всіх і постійно неймовірно виснажує.

"Сьогодні у світі багато циніків, і ви повинні від них відсторонитися, - сказав він. - Тому що якщо цього не зробити, вони стануть пухлиною у вашому мозку, у вашому мисленні, - і ви почнете думати, що чогось не можете чи що життя - погане".

Мег Вітмен

У Мег Вітмен була дивовижна кар'єра в кількох великих компаніях, враховуючи P&G, eBay і Hewlett-Packard. В інтерв'ю Fast Company Вітмен згадала про свою любов до риболовлі. Разом із сином вони їздять ловити рибу близько шести разів на рік.

Відповідно до досліджень Університету Каліфорнії в Мерседі, хобі допомагають негайно зняти стрес, а також мають й інші переваги для здоров'я.

Дослідження Національної медичної бібліотеки показали, що дозвілля допомагає керувати негативними почуттями, такими як стрес.

Воррен Баффетт

Воррен Баффет, один із найуспішніших інвесторів у світі, - людина, у якої багатьо захоплень. Він любить грати на гавайській гітарі і навіть виступав у прямому ефірі.

Дослідження, проведене в університеті Каліфорнії в Мерседі, показало, що розумово-стимулююча діяльність, на кшталт навчання грі на музикальному інструменті, може зменшувати стрес.

Шеріл Сандберг

Для виконавчого директора Facebook Шеріл Сандберг важливо не те, що вона робить, а те, що не робить. Вона намагається не зазирати в соціальні мережі й не читати електронні листи вночі, вимикаючи свій мобільний.

Вона розповіла USA Today, що відволікатися складно, але це має свої переваги. Зрештою, хороший нічний сон допомагає легше сприймати стресові ситуації на наступний ранок.

Читайте також: Старіння шкіри на 70% залежить не від віку

Сидіти за ноутбуком чи з телефоном пізно вночі дуже шкідливо для нас, оскільки, відповідно до досліджень, світло заважає організму виробляти мелатонін, що допомагає спати. Чим менше часу ви проведете за екраном вночі, тим вдячнішим за це буде ваш біологічний годинник.

Джек Дорсі

В інтерв'ю Forbes співзасновник та виконавчий директор Twitter Джек Дорсі розповів, що він справляється з багатьма справами завдяки графіку.

Дорсі любить розподіляти задачі на певні дні тижня. Понеділки - для зустрічей, вівторки - для розробки продукції, по середах вирішуються маркетингові задачі, щочетверга він займається налагоджування особистих зв'язків, а по п'ятницях - розвитком корпоративної культури. У суботу Дорсі може зробити перерву, однак усе починається знову в неділю, коли він займається підбором персоналу. 

"Я важаю, що стрес виникає від неочікуваних речей, - розповів він Forbes. - Чим більше ви можете задати ритм навколо того, що робите, і чим більше ритуалу та послідовності буде у вашому графіку, тим менше стресу переживатимете".

За даними журналу New York Magazine, Дорсі щоранку пробігає близько 6 миль (майже 10 км).

Сьюзен Войджицкі

Для генерального директора YouTube Сьюзен Войджицкі контроль над стресом - це, перш за все, достатня кількість часу для себе. Вона розповіла Today про те, наскільки важливо для неї було вирішити питання сімейного життя, перш ніж повернутися на роботу.

"Я вважаю, що дуже важливо брати тайм-аут, - говорить вона. - Я також зрозуміла, що інколи ми справді добре розуміємо, що потрібно робити у вільний час".

Ілон Маск

2008 року світова економіка виглядала не дуже добре. Автомобільні компанії збанкрутували, і Tesla боролася за виживання. Тоді ж генеральний директор компанії Ілон Маск переживав розлучення. Однак йому вдалося пройти через це й досягти процвітання, приймаючи спокійні, обдумані рішення.

Так у чому ж був його секрет? На саміті в Дубліні 2013 він пояснив, чому все це пов'язано зі страхом, і що підприємці в Кремнієвій долині просто не бояться зазнати невдачі.

"Страх вичерпний, надія - ні. Ми боїмося невдачі, але це не заважає нам пробувати, - сказав він. - Люди повинні ігнорувати страх, якщо він ірраціональний. І навіть якщо він обґрунтований, і ставки високі, все одно варто продовжувати". 

Business insider


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости