MENU

Красива й різнокольорова Ефіопія: подорож, від якої неможливо відмовитися. ФОТО

4936 0

Відоме міжнародне видавництво "Lonely Planet! поставило Ефіопію на 1-е місце в десятці кращих світових туристичних напрямків 2017 року. З урахуванням сказаного, ми просто не можемо зараз туди не поїхати.

Поїхали!

1. Ефіопія красива. Чого вартий, наприклад, вулкан Даллол, відомий своїми позаземними пейзажами, що нагадують поверхню Іо, супутника планети Юпітер. Його склад - лава з сірки і андезиту. У 1926 році при сильному вибуху утворилося велике озеро, розташоване на висоті 48 метрів нижче рівня моря. (Фото Eric Lafforgue):

2. В Ефіопії живе понад 100 мільйонів чоловік – це друге за чисельністю населення держава в Африці. (Фото Eric Lafforgue):

3. Лалібеле –  місто на півночі Ефіопії, відомий своїми висіченими в камені християнськими церквами. Хоча церкви точно не датовані, вважається, що більшість з них були зведені в період правління Лалібели, а саме – протягом XII-XIII століть. Всього налічується 13 церков.

Читайте також: Україна: 11 кращих місць для відвідування за версією CNN

Церкви також є значне досягнення інженерної думки, враховуючи, що всі вони пов'язані з водою (яка наповнює колодязі по сусідству з багатьма церквами), що використовує артезіанську геологічну систему, яка подає воду на вершину гірського хребта, де розташоване місто. (Фото Goran Tomasevic | Reuters):

4. Церква Святого Георгія, одна з багатьох висічених в камені церков Лалібели. Це найбільш відома і остання за часом створення з одинадцяти древніх монолітних церков XIII століття в місті Лалібеле, Ефіопія. У складі об'єкта "Скельні церкви в Лалібеле" є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Існує дві версії щодо технології будівництва храму. Згідно з однією з них – двір церкви був вирубаний в скельній породі як кільцеподібна траншея, і лише потім з кам'яної брили, що залишилася в середині, стали витесувати церква, з усіма її внутрішніми приміщеннями, склепіннями, арками, колонами і вікнами. Згідно з іншою теорією –  виїмка породи і оздоблення церкви велися одночасно, зверху вниз, ярус за ярусом. (Фото Flora Bagenal | Reuters):

5. Входи до деяких церкви, висічені в камені, виглядають ось так. (Фото Goran Tomasevic | Reuters):

6. Ефіопія - найбільш високогірна країна африканського континенту. Значну частину її території займає Ефіопське нагір'я, що тягнеться з півночі на південь Ефіопії. (Фото Carl Court):

7. Ефіопія – саме населене в світі держава без виходу до моря. Хоча до Червоного моря близько - всього 50 км. І народ тут колоритний. (Фото Eric Lafforgue):

8. Пейзажі. Річка Омо на півдні Ефіопії. (Фото Dean Krakel):

9. Вважається, що ефіопські предки народів Оромо першими помітили збудливий ефект кавового зерна. Однак, ніяких прямих доказів на цей рахунок немає. Згідно широко поширеною легендою, першовідкривачем унікальних властивостей кавового дерева став ефіопський пастух Калдім приблизно в 850 році. З Ефіопії кавовий напій поширився по всьому Близькому і Середньому Сходу. До XIX століття кава широко поширився в Італії, Індонезії та Америці.

Читайте також: Подорож, як можливість змінити себе

Ефіопія –  один з основних виробників кави в світі і на африканському континенті (більше 20% загальноафриканського збору). Ефіопська кава росте на висотах от 1100 до 2100 метрів над рівнем моря. (Фото Per-Anders Pettersson):

10. Так виглядають ефіопські священики. (Фото Eric Lafforgue):

11. Видобуток солі в Данакільской низовини і верблюжий караван. Долина знаходиться в середньому на 100 метрів нижче рівня моря. Геологи вважають, що Червоне Море періодично проривається в Данакільскую низовина і затоплює її (останній раз це відбулося близько 30 000 років тому). Після того як утворилася протока закривається, вода поступово випаровується і на землі утворюється товста шкірка солі. (Фото Carl Court):

12. Кольорова калійна сіль. (Фото Eric Lafforgue):

13. Вся територія Ефіопії розташована в субекваторіальному і екваторіальному кліматичних поясах. Але той факт, що більша частина країни розташована на Ефіопське нагір'я, пояснює більш м'який і вологий клімат Ефіопії. Температура тут цілий рік + 25 ... + 30 ° С. (Фото Eric Lafforgue):

14. Паломники. Тімкат –  свято хрещення Ісуса в річці Йордан. На відміну від православної традиції, де на святкування припадає тільки один день, в Ефіопії влаштовують триденний фестиваль, з 19 по 21 січня, який стає головною подією року в цій країні. Ефіопська православна церква та інші давньосхідні церкви в цей день святкують не тільки Хрещення, а й Богоявлення, що є характерною відмінністю цієї конфесії. (Фото Carl De Souza):

15. Місцевий житель. Гієна. Зі зменшенням площі лісів зменшувалися і популяції тварин. Хоча сьогодні в Ефіопії ще можна зустріти слонів, гепардів або левів. Також збереглися популяції лисиць, крокодилів, жирафів, бегемотів і мавп. (Фото Eric Lafforgue):

16. У перекладі з давньогрецької «Ефіопія» означає "країна людей з обпаленими на сонці особами". Південь Ефіопії вважається одним з найбільш важкодоступних районів Африканського континенту. І тому сюди, на землі, загублені на кордоні Ефіопії з Суданом і Кенією, практично не проникали вітри змін. Тут не визнають над собою ніякої верховної влади, не платять податки і не говорять на амхарською –  державною мовою Ефіопії. (Фото Carl De Souza):

17. Стюардеси. А ви думали, тут тільки племена? Ефіопія - держава контрастів. (Фото Tiksa Negeri | Reuters):

18. Кратер згаслого вулкана Ель Сод. А там озеро. Гарно. (Фото Eric Lafforgue):

19. Колоритный народ племени Борана. (Фото Eric Lafforgue):

20. Різнокольорова мечеть в Хараре, Ефіопія. (Фото Eric Lafforgue):

21. Діти з племені Сурі в південній частині долини Омо в Ефіопії. Населення долини Омо змушене вести надзвичайно важкий спосіб життя, проте поряд з цим ці люди - одні з найбільш гостинних і доброзичливих у всій Африці. (Фото Carl De Souza):

22. Домашний скот. (Фото Eric Lafforgue):

23. Ефіопія на рідкість багата історією. У Старому Завіті згадується, що одна з річок, що зрошують Рай, протікала по землям ефіопів. Крім того, в цих краях жили найперші люди - про це свідчать найдавніші викопні останки австралопітеків, виявлені на півдні Ефіопії в долині річки Омо.

Взагалі, відвідування племен –  одне з популярних туристичних напрямків тут. (Фото Carl De Souza):

24. Вид зверху на долину Омо. Ефіопія має вкрай низький рівень розвитку транспортної інфраструктури. Більшість автомобільних доріг не мають твердого покриття і придатні для використання лише в суху пору року. (Фото Eric Lafforgue):

25. У Ефіопії зберігається традиція нанесення татуювання на обличчя. (Фото Eric Lafforgue):

26. Стовпи. Данакиль – западина в північній частині Афарской улоговини на кордоні Ефіопії і Еритреї, частина однойменної пустелі. (Фото Eric Lafforgue):

27. Дівчина з племені Афар з плетеними волоссям. (Фото Eric Lafforgue):

28. Священик стоїть на краю скелі перед входом в ефіопську православну скельну церкву. Ефіопія - єдина традиційно християнська африканська країна. (Фото Matjaz Krivic):

photokarachko.blogspot


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини