MENU

Ремонт під кулями

1546 0

– Перед строєм я запитав у хлопців: хто зможе у разі потреби підсилити окремі підрозділи на передовій? Сто відсотків особового складу, включаючи моїх заступників, зробили крок вперед. Іншого я від них і не чекав…
Це «рембат» – ремонтний батальйон окремої механізованої бригади на Донеччині. Друге життя БТРів, БМП чи вантажівок залежить саме від цих хлопців. З перших днів війни вони на чолі із підполковником Костянтином Мироненком виконують надзвичайно складну і важливу роботу.

Читайте також: Штаб АТО: поранено 3 українських бійців, один загинув

Бруд, пил, дим, багнюка, перероблене мастило, тони заліза – це те, з чим військові ремонтники стикаються щодня. Важко працюють як у базовому таборі, так і на передовій, де обстріли з ворожої території не припиняються.
Техніка не нова, радянського виробництва, при активній експлуатації завжди щось «вилітає», на місце постійно виїжджають бригади спеціалістів. Кажуть, що роблять усе на совість.
– Коли я щось «недокручу чи недороблю», то поставлю під загрозу життя своїх побратимів, – розповідає військовослужбовець на ім’я Олександр. – «Халтура» тут не проходить, усі розуміють ціну халатного підходу. Як і авіатехніки літака ми готуємо свої машини до «вильоту» і маємо бути впевнені, що відмов не буде.
2014 рік став непростим випробуванням для рембатівців. Удари по українських військах підступно завдавали російські танки та артилерія. Під вогнем противника ремонтники витягували усе, що могли врятувати і згодом відновити. Це були справжні трудові подвиги військових інженерів як під час транспортування, так і на базі батальйону. Працювати доводилося у кілька змін.

Читайте також: Инфантилизм россиян

Командир повідомив, що є прописані часові норми для роботи, так звані «людиногодини». Як мінімум удвічі ремонтні бригади їх перепрацьовували. Адже стояло завдання поставити до строю якомога більше бойової техніки. Не припиняються роботи і сьогодні.
– Ми робимо майже всі види ремонтно-відновлювальних робіт, – каже Костянтин Мироненко. – Особливо непросто із озброєнням, там потрібна ювелірна робота і великий досвід. Запевняю, ми маємо фахівців, які вміють це зробити швидко та якісно.
Роботу військових ремонтників видно і чутно. В умілих руках бойова техніка оживає, стає до строю і щодня працює на перемогу. До речі, саме ці руки жодного разу за чотири роки воєнних дій не отримували державних нагород.

Юрій ІГНАТ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости