MENU

Спіраль української політики

757 0

Про новий захід на старе велике коло стало зрозуміло, коли "регіонали" без проблем прописалися у нових політичних реаліях так само, як і після Помаранчевої революції. Все, як і тоді: війна на знищення серед переможців і спокійні "регіонали", які сиділи збоку, чекаючи свого реваншу. Часом вони вступали у публічні і залаштункові тактичні союзи з конкуруючими групами "помаранчевих". Це не заважало "донецьким" принизливо кпинити усіх "помаранчевих" разом узятих. Те саме маємо тепер, але ще з однією перевагою "регіоналів". Цього разу у них ще ціла мережа "медіа", яка фактично визначає інформаційний порядок денний для країни. На цих майданчиках політичним спадкоємцям Революції Гідності щедро пропонують знищувати одне одного. Вони вдячно погоджуються. А рабиновичі лише добивають: одних і інших.
По факту: кремлівська п'ята колона спокійно чекає нагоди для реваншу.

Читайте також: Парламентське шулерство навколо Омбудсмена

Про новий захід на мале коло. Подання на депутатів за своїми реальними наслідками нагадує минулорічну керовану урядову кризу. Тоді за розрахунками Порошенка вона мала призвести до призначення нового і більш контрольованого уряду. Росії потрібен був безлад, а іншим - дочасні вибори. Усі синхронно качали ситуацію. Нині все також дуже схоже на кач довкола парламенту, щоб добитися дочасних виборів. Порошенко, отримавши нібито свій уряд і взявши додатковий камінь на свою шию, втратив рейтинг. Зараз йому треба випустити пару і закозлити когось іншого. Саме тому санкція на дочасні вибори парламенту - це найкращий спосіб для президента відвести гнів від себе і стати по один бік з білими і пухнастими. Росії завжди потрібен безлад і якнайгучніший ґвалт, у будь-якому вигляді і за будь-якого приводу. Усім іншим, як і рік тому, потрібні вибори.
Чому є сенс стверджувати, що тривала дискусія про депутатів-корупціонерів має за мету парламентські вибори? Бо обрано не реальні, а зручні і навіть смішні мішені. Не беруся судити про доказову базу на підозрюваних, бо на неї також нарікали. Це пряма дорога до розвалу звинувачень у корумпованих судах. Стовпи корупції безкарно продовжують красти. Профанація процесу ніколи не дасть заявленого результату. Нагадаю, що корупціонери-"регіонали" спокійно чекають збоку на реванш.

Читайте також: ГПУ проти депутатської недоторканності. Альтернативний погляд

По факту: багато шуму, високі очікування і найімовірніше ніякий результат у покаранні реально крупних корупціонерів...

Мені також не подобається нинішній парламент. Дуже не подобається. Але соціологію, сподіваюся, бачили усі. Якщо не бачили, то подивіться. На табло ЦВК ми побачимо приблизно те саме.
Ну і насамкінець. Ключі до магістральних векторів реальної внутрішньої і зовнішньої політики лежать не на Грушевського, а на Банковій. Пам'ятаймо про це.

Михайло БАСАРАБ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости