MENU

Колишній в’язень "ЛНР" надіслав відповідь матері "заблукалого" російського військового. ВІДЕО

2087 0

Відео стало відповіддю на звернення росіянки до українського президента Петру Порошенко.

«Ви можете не переживати, з Вашим сином все буде нормально, принаймні він буде здоровий, його життю нічого не загрожує», – запевнив Жемчугов, звертаючись до Агеєвої.

«Поговоривши з компетентними людьми, можу сказати, що Ви можете приїхати в Україну, Вам не перешкоджатимуть, щоб організувати побачення з ним у в’язниці. Ви можете написати лист, і Вам передадуть його відповідь», – додав він.

Читайте також: Ефрейтор Эге-геев, або Презумпция лживости

«Також я через Вас хотів би звернутися до всіх матерів Росії, чиї сини зараз воюють в Україні. Заберіть своїх дітей – їх або поховають, або вони стануть інвалідами, або потраплять в українську в’язницю!»  - заявив Жемчугов.

Відзначимо, що звернення Володимира Жемчугова запостив на своїй сторінці в Facebook російський журналіст Павло Канигін, раніше поширив звернення Агеєвої до Порошенка.

Читайте також: Вы на коленях должны просить прощения у украинцев

«Житель Луганської області Володимир Жемчугов, рік перебував в полоні в «ЛНР»,  передав відео для матері єфрейтора Агєєва. Ноу коммент. Вона це побачить», – пообіцяв Канигін.

Як повідомлялось раніше, 22-річний російський військовослужбовець Віктор Агєєв, покликаний в Алтайському краї і служив за контрактом в Збройних силах РФ, був узятий в полон 24 червня в районі села Жолобок Луганській області. Міністерство оборони Росії заявило, що Агєєв нібито був звільнений в 2016 році і не є кадровим військовослужбовцем.
 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости