MENU

Солдатські обіди. Нам до стандартів НАТО, як до неба рачки. ФОТО

3398 0

У Твітері знову розгорівся срач про "широкомасштабні реформи" і обіцяне Петром Порошенком наближення ЗСУ до стандартів НАТО

І знову ж таки все почалось із демонстрацій фото солдатських обідів в різних частинах ЗСУ із славнозвісною "сосискою Бірюкова".

Але набір у всіх стандартний: ячмінна, перлова, часом гречана каша. Її вінцем є півтора сосиски. Скибка хліба, варене яйце, вафельна пластинка, якась рідина, схожа на чай. І цей одноманітний раціон не змінюється місяцями. Звісно, до стандартів НАТО - як до неба рачки. Такий набір інгредієнтів, де відсутні білки, вітаміни, фруктоза, мінерали - всеодно що для свиней, аби забити тельбух. І оте свинство називають солдатськими обідами для контрактників?

Запитав у хлопців, чи знайомі вони з cамогрільними пакетами MRE - повний гарячий обід. До нього потрібно лише 1 літра води. Ніхто із співрозмовників не куштував, але дехто чув.

Читайте також: Почему в нашу армию возвращается совок

Я вперше познайомився з cамогрільними пакетами MRE років 20 тому на навчаннях НАТО у США поблизу Джексонвіл.

Ось, що виходить з кожного одного пакету (див. 2,3,4 фото).

І це в польових умовах. Жодної перевізної кухні, казанів, черпаків і т.д. Приготування просте, як двері. В пакет з головною стравою 150 грам води. В середині пакетів закладені дві термічні пластини. У контакті з водою вони починають різко нагріватися - гарячий обід готовий. Менші сухі пакетики містять порошки з мінераловітамінним концентратом. Його насипають у воду і маєте мультивітаміновий сік.

Скільки українським МО і ЗСУ необхідно років, щоб вони могли забезпечити кожного бійця трьома такими пакетами на день - сніданок, обід і вечеря? До 2020 точно впораємось?

Ростислав ДЕМЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости