MENU

Наш народ чи то занадто миролюбний, чи то занадто довірливий - журналіст

2141 0

Подивився результати опитування по Донбасу і ще раз ствердився в думці, що наш народ чи то занадто миролюбний, чи то занадто довірливий.

І це навіть не про те, що 70% готові йти на компроміс заради миру на Донбасі. Мало кому подобається переспектива постійної війни і всі хочуть миру. Це нормально.

Дивує, що понад 60% опитаних вірять, що ситуацію можна владнати за рахунок введення міжнародного миротворчого контингенту...

Читайте также: Экологическая катастрофа на Донбассе. ФОТО

1. Рішення про введення міжнародного миротворчого контингенту приймає виключно РадБез ООН. І тільки потім РБ може передати право на формування місії ОБСЄ, ЄС, НАТО і навіть Африканському союзу.

Думаю, не варто нагадувати, що Росія має в РадБезі право вето, і ніякі умови "без них" не пройдуть.

2. Миротворчі місії в конфліктах з росіянами завжди тим чи іншим чином трансформовувались в узаконення перебування на території конфлікту регулярних російських військ (Придністров'я, Абхазія, Південна Осетія, трохи раніше Таджикістан). По суті, "их там нет" просто перетвориться в "мьі здесь с бумажкой и имеем право".

3. Наведені вище приклади - це приклади заморожених конфліктів, якого поки нема в Україні (подобається це комусь чи ні) саме тому, що бойові дії перманентно тривають.

Хочете мати в себе під боком ще одне Придністров'я?

4. Заморожений конфлікт - не вирішення проблеми, а її поглиблення.

5. Нікому не подобається, що на Донбасі вмирають наші хлопці, але не для того вони це роблять, щоб Україна отримала не просто великий головний біль, а глибоку рану з перспективою федералізації і розповсюдженням біди ще далі в найближчому майбутньому.

Євген БУДЕРАЦЬКИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости