Синхроністка Ганна Волошина отримала вже третю бронзу на ЧС з водних видів спорту

1314 0

У столиці Угорщини, Будапешті, триває чемпіонат світу з водних видів спорту. Українська синхроністка Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі.

Наша спортсменка показала у фіналі результат 93,3000 бали.

Золото у російської спортсменки Світлани Колесніченко (96,1333 балів), срібло в активі іспанки Они Карбонель (95,0333).

Це вже четверта медаль на цьому чемпіонаті світу для збірної України і третя – особисто в активі Волошиної. Раніше наша спортсменка також стала третьою в технічній програмі у соло-виступах, а також завоювала бронзу в дуеті з Єлизаветою Яхно.

Український дует Олег Колодій та Ілля Кваша посів третє місце у стрибках у воду з 3-метрового трампліну.

Таким чином, поки що у нашої збірної чотири медалі світової першості, і всі – бронзові.