MENU

Арифметика військових дій. Коли Україна переможе

2731 0

На жаль, у тому, що ми понесли за останні дні такі втрати, нічого дивного немає, оскільки ці втрати абсолютно вписуються в концепцію військового конфлікту низької інтенсивності. Я хочу відмітити, що половина втрат була внаслідок підриву на вибуховому пристрої. На цьому загострювати увагу не можна. Я розумію, що загибель кожного нашого бійця – трагедія, але в цьому випадку треба розуміти, що це є війна і втрати були, є і будуть.

Дехто говорить, що нібито ми втрачаємо молодих і здорових і це є стратегічною метою Кремля. Я би з цим не погодився з огляду на те, що на Донбасі не так багато відносно молодих людей, до 25 років, а війну зараз ведуть абсолютно вмотивовані і свідомі контрактники, які розуміють для чого вони туди прийшли і що вони там роблять. І на додаток – саме покоління свідомих та впевнених у своїх діях патріотів приведе нас до перемоги!

Ми ж маємо можливість проводити навчання, підготовку і максимально зменшувати ті втрати, які ми можемо потенційно понести на фронті. І в цьому полягає наша основна задача на сьогодні - мінімізувати наші втрати і нанести максимальні втрати противнику веденням певного роду бойових дій.

Говорити, що такою була стратегічна задача Кремля - по-перше, такої задачі не було. А по друге, можна сказати, що вони свого результату досягли, якщо явити собі, що вони таку задачу ставили.

Щодо подальшої долі. Не треба дуже сильно сподіватися, що зустрічі між найвищими посадовими особами Сполучених Штатів або Росії можуть привести до миттєвих змін військової і безпекової ситуації на Сході. Оскільки такі рішення приймаються досить довго, і їх наслідки можна бачити через доволі довгий проміжок часу. Тому сподіватися, що одразу після зустрічі чи в Мінську, чи зустрічі в Нормандському форматі щось поміняється – не слід, одразу такого не станеться.

Що може статися і що може бути каталізатором зменшення активності? У короткостроковій перспективі, на жаль, можуть вплинути тільки сезонні фактори, коли внаслідок зміни пори року активність бойових дій буде зменшуватись.

Читайте також: Бочкала: У тварей очередное обострение

У середньостроковій і довгостроковій перспективі є тільки один варіант розвитку подій, прийнятний для нас. Росія внаслідок санкцій, міжнародної ізоляції та виваженої та послідовної політики України, просто не зможе тягнути на собі одночасно тягар різних конфліктів. І внаслідок цього вона змушена буде приймати рішення щодо зменшення постачання бойовикам людських ресурсів, матеріальних засобів, озброєння і військової техніки. Адже не для кого не є секретом, що вони на 100% у озброєнні і військовій техніці залежать від поставок з Російської Федерації. Тільки загальне зменшення логістичної системи або її "стискання", зможе привести до зменшення інтенсивності конфлікту.

Lemberg 1966


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини