Українські синхроністки вперше завоювали срібло Чемпіонату світу з водних видів спорту

2831 0

У Будапешті завершівся фінал командних змагань з синхронного плавання Чемпіонату світу з водних відів спорту в довільній Програмі, де збірна України посіла 2-е місце, сообщает офіційний сайт змагань.

Українки получил от Суддів за свой Виступ 94 бали. Наша команда на 2.1 бали відстала від збірної Китаю. 3-е місце и бронзові Медалі у збірної Японії - 93,2 бали. Наші спортсменки Вперше в історії виграли срібло ЧС в синхронному плаванні.

Українська команда виступала у складі Ганна Волошина, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Яна Нарежному, Владислава и Марина Алексіві.

Нінішня нагорода стала 7-ю для збірної України на нінішньому НС - Одне срібло та Шість бронзових медалей. Шість медалей вибороли представніці синхронного плавання, одну - стрибун у воду.

У Будапешті завершився фінал командних змагань з синхронного плавання Чемпіонату світу з водних видів спорту в довільній програмі, де збірна України посіла 2-е місце, повідомляє офіційний сайт змагань. Українки отримали від суддів за свій виступ 94 бали. Наша команда на 2.1 бали відстала від збірної Китаю. 3-е місце і бронзові медалі у збірної Японії - 93,2 бали. Наші спортсменки вперше в історії виграли срібло ЧС в синхронному плаванні. Українська команда виступала у складі Ганна Волошина, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Яна Нарежна, Владислава і Марина Алексіви. Нинішня нагорода стала 7-ю для збірної України на нинішньому ЧС - одне срібло та шість бронзових медалей. Шість медалей вибороли представниці синхронного плавання, одну - стрибуни у воду.