MENU

У МОН визначилися зі вступниками, яких рекомендують на бюджет

1635 0

За підсумками вступної кампанії 2017 року до зарахування на бюджетну форму навчання до вищих навчальних закладів України рекомендовані 60,9 тис. абітурієнтів. Такі дані 1 серпня опублікувала прес-служба Міністерства освіти і науки України

"Отримали відповідні рекомендації 60 тис. 928 абітурієнтів, які повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12:00 5 серпня", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вступ-2017: Оприлюднення рейтингових списків вступників затримується

Так, в електронних кабінетах вступників з'явилася інформація про рекомендування до зарахування на місця державного замовлення. Незабаром вона буде оприлюднена також на сайті vstup.info і на сайтах вищих навчальних закладів.

За інформацією міністерства, зарахування таких абітурієнтів проводиться не пізніше 12:00 7 серпня.

Із переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до відповідних приймальних комісій. При цьому невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників: дітям загиблих воїнів антитерористичної операції (АТО) і дітям Героїв Небесної сотні, дітям воїнів АТО, учасникам бойових дій АТО.

Абітурієнти, які подавали документи на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо абітурієнти, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету або не принесуть вчасно оригінали необхідних документів, повідомили в Міносвіти.

Читайте також: За чиє ж то жито абітурієнта бито?

Переведення на вакантні місця державного і регіонального замовлення буде відбуватися до 18 серпня.

У разі, якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо справедливості такого розподілу, вони можуть звернутися до приймальних комісій або в держпідприємство "Інфоресурс" і МОН. Також у МОН нагадали, що освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна" працюють до 30 вересня.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости