MENU

Рекордний виступ України на літніх Дефлімпійських іграх 2017 року

2281 0

Україна тріумфально завершила свої виступи на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх у турецькому місті Самсуні. У головних стартах чотириріччя для спортсменів із порушеннями слуху брали участь понад 3500 атлетів із 97 країн світу.

Українська збірна у складі 217 спортсменів повернулася на Батьківщину із сенсаційно високим результатом, завоювавши рекордну кількість медалей – 99. Із них 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових, що дозволило Україні посісти другу сходинку командного заліку. Зокрема ми випередили збірні Китаю, Японії, Туреччини, США, Кореї.

Це найкращий виступ за всю історію участі українських спортсменів у Дефлімпіадах, враховуючи кількість здобутих нагород! 

Читайте також: Збірна України посіла 5-те місце на Всесвітніх іграх-2017

Так, на перших своїх Дефлімпійських іграх 1993 року в Болгарії збірна команда незалежної України посіла 13-те загальнокомандне місце, завоювавши лише вісім медалей. У 2013 році в тій же Болгарії завойовано вже 88 нагород. І ось маємо новий рекорд 2017 року в Туреччині – 99 медалей.

Українські спортсмени взяли участь у 16 видах спорту із 21-го, представлених на Іграх. Це бадмінтон, баскетбол, боротьба вільна та греко-римська, боулінґ, волейбол, дзюдо, карате, стрільба кульова, легка атлетика, плавання, пляжний волейбол, спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо, футбол.

Нагороди було здобуто у 15 видах спорту, при цьому найяскравішим можна вважати виступ збірної команди з карате. Кожен із українських спортсменів, який взяв участь у цих змаганнях, привіз додому заслужену медаль. Так, у здобутку наших дефлімпійців-каратистів: шість золотих, п'ять срібних і чотири бронзові нагороди

Рекордсменкою змагань стала представниця української Луганщини Карина Янчук. На її рахунку три золоті медалі в куміте. Ще одна наша рекордсменка Інна Мажара представляє Полтавщину. Вона виборола одразу п'ять нагород у різних дисциплінах карате, з них дві золоті медалі, одну срібну та дві бронзові.

Читайте також: Що мене здивувало у спортивному житті американців

Відзначу, що Міністерство молоді та спорту разом із Національним комітетом спорту інвалідів України і Спортивною федерацією глухих зробили все можливе, щоби створити необхідні умови та допомогти в підготовці наших спортсменів до участі в Дефлімпіаді.

Мінмолодьспорту також уже підписало накази й у повному обсязі здійснило виплату грошових винагород 146 спортсменам з усіх видів спорту, що здобули медалі на Дефлімпійських іграх-2017. Вони отримали державні призові на відповідні карткові рахунки.

Від щирого серця поздоровляю всю нашу команду, спортсменів, тренерів, лікарів, усіх задіяних функціонерів із цим видатним успіхом! Здобутки наших дефлімпійців, щирий патріотизм, високий змагальний дух та жага до життя – надихають прихильників спорту й усіх українців на нові перемоги.

Ігор ЖДАНОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости