MENU

Сім причин бути поблажливим до спеки

2790 0

1. Спека буває лише влітку. А літо - це не мороз з брудною ожеледицею і темінню з чотирьох годин дня і хмарами безпросвітними на чотири місяці. Літо - це щастя.
2. Спека неймовірно урізноманітнює вулиці. Такої кількості кольорів на людях немає за іншої синоптичної ситуації. Такої кількості тематичних футболок, квітів на сарафанах, черепів у стразах на майках, гостроносих чоловічих білих басаножек, чемпіонатів 'Чиї шорти коротші?', 'У кого швидше спідниця перетвориться у широкий пояс', різнокольорового педікюру та татуажних брів, які вже скоро плавно переходитимуть у волосся на голові, слонячих яскравих сліпонів та люмінісцентних дірчастих кросівок. На відміну від тотально чорно-сірої маси осені та зими, у закритих шапках та куртках.
3. Лише у спеку на жінках з'являються справжні капелюшки. Не пенсіонерські, збережені з 70-тих років, таких кримських, торгашеських, противних, з м'ятими крисами, а справжніх, у квітах, з мереживом, солом'яні, з тканини, навіть як з 20-тих чи 30-тих років. Стильні.

Читайте також: Как спастись от жары. Ценные советы

4. Ми починаємо справді цінувати воду і розуміти, що без неї просто немає життя.
5. Комунальні послуги значно дешевші.
6. Лікарі кажуть пити багато води, але хто там слухає лікарів. А спека змушує.
7. Спека, зазвичай, триває при антициклональному характері погоди. А це означає, що синоптику можна розслабитися і писати прогнози наперед на кілька днів лівою ногою. Бо все одно скрізь спека і без опадів.

Наталка ДІДЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости