MENU

Вступ-2017. Що маємо у залишку?

1183 0

Що маємо у залишку?

1. Все-таки, винуваті не вступники, бо система "потребує додаткової уваги для усунення всіх існуючих операційних недоліків".

2. Висмоктані із пальця коефіцієнти, зокрема "сільські", це дурниця. Адже були "труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування "сільського коефіцієнту" та інших новацій, щоб не допустити їх у наступному році. 

Читайте також: Про безглуздість сучасної школи

3. У системі й досі є проблеми, адже іще не зараховано 10% вступників, бо "триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, що мають переважне право на отримання місця державного замовлення".Чи не про все ЦЕ я писав упродовж останніх трьох тижнів? Про це. ЧУТИ НІХТО НЕ ХОТІВ. 

Читайте також: Вступ – найбільше розчарування літа 2017 року

Добре, що Міністр все-таки "вибачилася перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів", щоправда, лише "за стресові умови роботи". Жаль, що вона нічого не сказала про те, чи понесуть відповідальність ті, хто подібні стресові умови створив. Аналізуючи розвиток подій, й читаючи між рядками цього повідомлення, можу прогнозувати, що не понесуть.

Ігор ЛІКАРЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости