MENU

Комісія знайшла ознаки вибуху лівого крила літака, в якому загинув Лех Качинський

1179 0

Польська підкомісія зробила висновок, що ліве крило літака з польським керівництвом, який розбилося в квітні 2010 року в небі під Смоленськом (РФ), має ознаки вибуху, а руйнування почалося ще до зіткнення з березою. Про це з посиланням на звіт Підкомісії на чолі з доктором Казимижем Новачиком повідомляє Радіо Польща .

Вказується, що 25 липня 2016 року у засіданні Підкомісії, що веде нове розслідування у справі Смоленської катастрофи, погоджено позицію у справі часу і попередніх причин розпаду лівого крила Ту-154М.

Читайте також: Странный тон взяла Польша в своих отношениях с Украиной, регулярно радуя Путина

Згідно з висновком розслідувачів, ліве крило президентського Ту-154М зруйнувалося на так званій ділянці Бодіна, проте це сталося не через зіткнення з березою.

Крім того, руйнування крила почалося ще до зіткнення з деревом - у Польщі вважають, що "численні руйнування лівого крила Ту-154М мають ознаки вибуху".

Читайте також: Россия-Польша. Сравнение одинаковых городов. ФОТО

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився літак Ту-154М, на якому президент Лех Качинський з дружиною та представники вищого командування і політичних партій Польщі летіли на траурні заходи з нагоди річниці розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

В результаті авіакатастрофи загинули всі 96 осіб, включаючи 7 членів екіпажу. Незважаючи на те, що, згідно з висновками Міждержавного авіаційного комітету, причиною катастрофи стали неправильні дії екіпажу, багато хто побачив в аварії руку Москви.

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости