MENU

Якою буде погода на вихідних

1434 0

+18+24 градуси - такою буде температура повітря у неділю на заході України. Туди прийде атмосферний фронт. Карта прогностична - якраз на неділю з дощами. Фронт 13-го серпня прийде не сам, а з грозами, зливами і шквалами. Підготуйтеся.

Я спеціально почала прогноз із свіжою інформації, щоб було чим у думках дихати, поки нас вихідними давитиме спека у +30+35 градусів. А на півдні, а в суботу і на заході, місцями +34+37 градусів.

Читайте також: В Україні сьогодні скрізь +30+35 градусів – синоптик

Дощів вихідними не буде. Лише ще раз - у неділю до західних областях підвалить атмосферний фронт із зливами та грозами.У Києві субота та неділя очікуються спекотними та сонячними, +30+34 градуси. Вітер східного, південно-східного напрямку.

Атмосферний тиск - підвищений. Вологість повітря - ясно, що знижена. До речі, про вітер. Він буде переважно слабким або й штиль. Лише у Приазов'ї задуватиме сильніший. А поєднання спеки, бездощів'я та штилю може провокувати сильну загазованість особливо міського повітря. Тому вихідними краще побути на околицях, у селах, у садочках, коло річок, ставків чи морів, де завжди є трохи вітерцю.

Читайте також: Хвороби спеки та як їх долати

І головне, не залишати за собою коло цих же річок, ставків чи морів пляшок, сміття та кульків. Щоб колись діти і онуки мали куди приїхати і подихати серед серпневої спеки 2027-го, 2037-го, 2047-го, 2057-го і так далі років. Купіть собі нові окуляри темні, капелюх з бавовни чи літні кросівки з тканини - знижки вже розпочалися, а літечко ще триватиме.

Наталя ДІДЕНКО, синоптик


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости