MENU

"Коли фанатський марш нагадує мітинг компартії". Ультрас зробив гучну заяву

2368 0

Матч Україна - Туреччина запам'ятався шикарною підтримкою трибун харківського «Металіста». Марш уболівальників до стадіону теж виглядав круто, але тільки з одного боку.

З іншого - вийшла жахлива бутафорія, яка більше нагадувала першотравневу демонстрацію. Все тому, що колону вирішили очолити керівники ФФУ - Андрій Павелко, віце-президенти Назар Холодницький (він же - глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури) і Андрій Мацола (він же - власник пивоварні «Перша приватна» і організатор поїздок уболівальників), приєднався до них і народний депутат Антон Геращенко (він народився і довгий час працював в Харкові).

Зацініть:

Це видовище обурило ультрас - в понеділок вони зробили жорстку заяву на своїй сторінці в Facebook:

«Пацани, розходимось. Схоже нам знайшли заміну! Ось так виглядає тепер обличчя українського фанатизму. Ось вони, топ-бої українських двіжух, в перших рядах крокують маршем до стадіону. Тисячі вірних халяві відвідали матч збірної. Всі як один в жовтеньких курточках і з логотипом пивної компанії на шаликах. Більшість людей, яких під поліцейським конвоєм провели від вокзалу до стадіону, і близько не уявляють що таке активний фанатизм.

Читайте також: Харків показав, що ми одна єдина Україна

Здавалось би в чому проблема, хай собі розважаються, якщо добрий дядя Андрій Мацола виділяє гроші? Але проблема таки є: організатори цього всього косплею розповідають всім наліво і направо, що це і є справжній фанатизм, справжні воїни світла і гордість нації. І розповідають настільки вправно, що деякі двіжухи готові брати в цьому мракобіссі безпосередню участь. «У пацанів грошей нема в Європу поїхати, а тут можливість цілий состав вивезти», «Ми користуємось шарою, а потім зіскочимо в будь-який момент»... Не вийде зіскочити – оця вся шара прививає лояльність до системи, і те, що здавалось зашкваром ще рік тому, зараз здається вже в порядку речей.

Тим часом на матчі в Харкові було введено продаж квитків по паспортах. Буквально місяць тому в грі за Суперкубок була подібна ситуація – фанати Динамо заявили, що ніхто не побачить їх документів, заломились на стадіон і закидали поле піротехнікою. Показали зуби одним словом. Зараз же ні одна двіжуха не виступила проти цього нововведення, всіх все влаштовує. Більш того, організатори сектору оголосили, що цього разу матч буде без піро. Інакше збірну покарають і не вийде поїхати на ЧС до Росії. Після матчу Шева подякував за це фанатам, фанати подякували за це Шеві. Повна ідилія і взаємопорозуміння. 

Читайте також: Харьковская победа

Цікаво, що відчувають ультрас, які приїхали до Харкова за свій кошт, бо їздили так завжди. Що відчувають виїздюки, які багато років катають за збірною по всій Європі? Невже не муляє очі від купи пивних курток на фанатському секторі? Не дратує оця штучність і підміна понять? На вишці в Харкові стояла людина, яку свого часу відрахували з двіжу Дніпра за фінансові махінації. Цікаво, як воно дніпрянам, приїжджати і співати «оп, давай-давай» під керівництвом цієї людини?

А знаєте що буде далі? Далі буде закон про фанатів, який поділить двіжухи на два табори. Для тих, чиї лідери ганяють чаї з ФФУ – жовті курточки #вірніпиву і шарові виїзди, аби тільки без піро. Для всіх інших – «перепис населення», бани, закриті сектори, і товсті папки в кабінетах. І зовсім скоро це буде, бо вже сьогодні двіжухи проковтнули вхід по паспортах і всім все ок. 

Або ще простіше. Верес Рівне, Сталь Кам’янське, Металург Запоріжжя – цей список буде доповнюватись. Коли ніби і клуб є, а ніби і фанатіти за нього западло. Бо воно все настільки штучне і настільки modern football, що краще вже вдома сидіти, ніж вболівати за цю шляпу. Команда реформаторів з ФФУ зробить все, щоб таких пластикових клубів була більшість, за прикладами ходити далеко не треба. А висновки нехай кожен робить для себе сам...»

Tribuna


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости