MENU

Як за харчування школярів батьків змушують платити гроші у таємний "благодійний фонд"

1493 0

Тепер усіх батьків попросили заповнити отаку заяву. Не хочеш платити за харчування в благодійний фонд "Перспектива освіти"? (Який, як з'ясувалося, розташований у квартирі на Антонова, а очолює його освітянка-пенсіонерка з Солом'янського району). Ок, не підписуй, тільки дитина сидітиме голодна.

Так має бути на думку адміністрації. Але боюся, більше так не буде.

Читайте також: Неможливо будувати майбутнє, чіпляючись за вчорашне – експерт про реформу освіти в Україні

Батьки з інших класів, в яких багато років діти вчаться в "Ерудиті", і які б не хотіли нічого змінювати, заходять написати в коментах, шо "дешевий журналюга вирішив попіаритись"))) Вони не вміють гуглити.

Директора школи нібито вчора забрала швидка. Треба буде дізнатися в лікарів, який діагноз. Може такий самий, як в судах у Насірова та інших, а може й справді прихопило. Управління освіти пообіцяло перевірку.

А вони й далі роздають ці добровільно-примусові заяви. Ну хоч би трохи подумали головами. Чесне слово...

Скажу вам, хрінова в освіти перспектива, якщо за постачання продуктів у шкільну їдальню, треба платити добровільний внесок у фонд "Перспектива освіти". Все, чого я вимагаю, це дати мені внятну платіжку, де в полі призначення платежу буде написано "за харчування", а гроші підуть постачальнику продуктів, а не в лівий "благодійний фонд".

Читайте також: Як подолати кризу освіти

Bohdan KUTIEPOV


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости